Chilling Adventures of Sabrina Dizisinin Konusu ve İncelemesi

  • 23 Ocak 2019
  • 613 kez görüntülendi.
Chilling Adventures of Sabrina Dizisinin Konusu ve İncelemesi

Tür: Dram, Fantastik, Korku

İMDB: 7,8

Yıl: 2018-…

Oyuncular: Kiernan Shipka, Miranda Otto, Ross Lynch

Yönetmen: Lee Toland Krieger

Netflix eskiden izlenen ve sevilen bir diziyi yeniden uyarlayarak oldukça başarılı bir işe imza attı.     1996 yılında yayımlanan ve o yılların en özel işlerinden olan neşeli ve fantastik gençlik dizisi Sabrina The Teenage Witch, yenilenmiş formatıyla çok daha iyi şekilde aramıza döndü. Bu dönüş elbette eski anıların gözümüzde canlanması ve gerçekten iyi bir iş olmasından dolayı bizlerde heyecan ve mutluluk uyandırdı. Zaten çıktığı andan itibaren aldığı izlenme oranları, ne kadar özlendiğini ispat ediyor. Eski ve yeni format kıyaslanacak olursa yeni Sabrina izleyenlerde daha fazla korku hissi uyandırmakta. Haliyle zamanın etkisiyle daha kaliteli bir iş ortaya çıkmış durumda.

Chilling Adventures of Sabrina Dizisinin Konusu ise şöyle; İki halası, kuzeni ve sihirli kedisi ile yaşayan yarı ölümlü yarı cadı bir kızın, cadılık yolunda karşılaştığı kötülüklerin, zorlukların ve ölümlü olarak yaşadığı aşkın ve arkadaşlıkların, buna karşın hangi hayatı seçeceği konusunda çaresizlik içerisinde kalmasının hikâyesini anlatan Sabrina dizisi, izledikçe izlenecek bir dizi olmuş. Korku faktörünün iliklere kadar işlediği anlarla, gülmekten yerlere yatıracak sahnelerle, gençliğin neşesiyle neşelenecek ve bazen de korkudan ürpereceksiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”1385″]

Fantastik bir dizi olmasına karşın ekip, oldukça gerçekçi oyunculuklarıyla sanki her şey gerçekten yaşanıyormuş gibi hissettiriyor. Dizinin başarısı zaten bu gerçekçiliğinden kaynaklanıyor. Yani tür seçmekte zorlanıyorsanız ve her hissi tatmak istiyorsanız, duyguların yoğun yaşandığı Sabrina dizisini şiddetle tavsiye ederim. Sıkmayan eğlenceli sahneleri, devamlı heyecanı taze tutması ve bölümün nasıl bittiğini anlayamayacağınız için bu diziyi mutlaka izlemelisiniz.

Fragman:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ