Yabancı Dizi Önerileri: Vis A Vis

  • 09 Şubat 2019
  • 503 kez görüntülendi.
Yabancı Dizi Önerileri: Vis A Vis

Bir hapishane dizisi olan Vis A Vis IMDB puanı ile yabancı dizi önerilerimizin en iyi yabancı dizileri arasında. Vis A Vis dizisinin konusu, yorumları, IMDB puanı, fragmanı ve pek çok ayrıntıyı makalemizde bulabilirsiniz.

[vurgu color=”#dd3333″]Tür:[/vurgu] Dram, Gerilim

[vurgu color=”#ffc700″]İMDB:[/vurgu] 8,2

[vurgu color=”#000cff”]Yıl:[/vurgu] 20152019

[vurgu color=”#8224e3″]Oyuncular:[/vurgu]  Alba Flores, María Isabel Díaz Lago, Marta Aledo

[vurgu color=”#12ba00″]Yönetmen:[/vurgu] David Molina Encinas,  Sandra Gallego,  Jesús Colmenar

Türkçe’de karşı karşıya anlamına gelen bir dizi olan Vis a Vis, aynı zamanda La Casa De Papel dizisinin yaratıcısı konumundadır. Vis A Vis dizisi İspanya’da ve dünya çapında çok fazla beğeni kazanmış cezaevi temalı ve oldukça hoş bir dizidir. Eğer La Casa De Papel ya da Prison Break gibi yapımların sıkı bir hayranıysanız bu diziye mutlaka bir şans tanımanızı öneriyoruz.

yabanci-dizi-onerileri-vis-a-vis-afisVis a Vis dizisi, Macarena Ferreiro adlı genç bir kızın patronuna aşık olmasını ardından da ona inanarak zimmetine para geçirmesini ve sonunda yargılamasıyla cezaevi Cruz del Sur’da 7 yıl hapis cezasına çarptırılmasını konu alıyor. Başlarda ailesine ve arkadaşlarına bir aylık tatile çıktığını söyleyen kahramanımız Macarena, 7 yıl gibi bir ceza yiyerek cezaevine giriyor.

İlk bakışta klişe bir konuya sahip gibi görünen bu dizi akıcı olması sebebi ile çok fazla beğeni kazanmış ve izleyiciye ulaşmıştır. Vis a Vis özellikle dram ve gerilim türünden dizileri seven kişiler için iyi bir alternatif olarak değerlendirilebilir ve zevkle izlenebilir.

Birbirinden azılı suçlular, polisler, entrika ve aşk döngüsünde pek çok faklı konuyu güzel bir halde ele alan Vis A Vis dizisi, izlenebilecek oaln keyifli ve güzel bir dizi niteliğindedir.  Özellikle de La Casa De Papel gibi bir yapımdan sonra kendini büyük bir boşlukta hissedenlere bu şiddetle önerilebilir. Severek izlemeniz dileğiyle, iyi seyirler.

[vurgu color=”#0a0000″]Fragman:[/vurgu]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ