The Rain Dizisinin Konusu ve İncelemesi

  • 24 Ocak 2019
  • 2.370 kez görüntülendi.
The Rain Dizisinin Konusu ve İncelemesi

Tür: Dram, Bilim Kurgu

İMDB: 6,3

Yıl: 2018-….

Oyuncular:  Alba August, Lucas Lynggaard Tønnesen, Mikkel Boe Følsgaard

Yönetmen: Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen

İzlemeye doyamayacak bir dizi arıyorsanız, bilim kurgu ve dram izlemekten hoşlanıyorsanız şiddetle izlemeniz gereken bir Netflix dizisi : The Rain. Bu dizinin, aşırı gerçekçiliği , muhteşem oyunculuğu ve yaratıcı konusuyla tutkunu olacaksınız. Dizi, akıcılık konusunda oldukça başarılı olmuş. Konu bütünlüğü ve olay örgüsü çok iyi sağlanmış. Bilim Kurgunun dramla yoğruluşu izleyiciden olumlu not almış gibi görünüyor. Günümüzde izleyicinin en çok aradığı özellik olan gerçek hisler yaşama duygusu çok iyi tatmin edilmiş. Bu kadar özelliği bulunmasından dolayı, Yabancı dizi önerilerimizden The Rain’de daha önce önerdiğimiz yabancı dizi “Chilling Adventures of Sabrina” gibi Netflix’in en çok izlenen dizileri arasına girmeyi çoktan başardı bile.

[ilgiliicerik icerik_id=”1615″]

The Rain dizisinin konusu ise şöyle; Danimarkalı kardeşlerin, yağmur yağmasıyla yayılan ve yağmurun etkisinde kalan insanların öldüğü bir virüsten kurtulmalarıyla, nüfusun çoğunun yok olduğu bir ülkede güvenli bir yer bulma arzusuyla çıktıkları zor yolculukta kendileri gibi bu virüsten kaçabilmiş bir avuç genç ile atıldıkları korku dolu, heyecanlı ve bir o kadar da umutlu hikayesini anlatıyor. Her an yağmur yağacak korkusu ile ölümle burun buruna geçen anlar insanın tüylerini gerçekten ürpertiyor. Bunun yanında filmde yaşanan aşklar, dostluklar sempati uyandırırken zor zamanda yapılan fedakarlıklar insanın kalbine dokunuyor.

Umudunu kaybedenlerin, bencillikten taviz vermeyenlerin yolda kaldığı, iyi, fedakar ve umutlu insanların ise her zorluğa nasıl göğüs gerdiğini gösteren diziyi soluksuz izleyeceksiniz. Bilim kurguyu sonuna kadar yaşayacak bu kadar iyi bir yapıma şahit olarak vaktinizi en iyi şekilde kullanmış olacaksınız. Sizler için Yabancı Dizi Önerileri yapmaya devam edeceğiz, iyi seyirler…

Fragman:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ