DizilerKategorisiz

Netflix Dizileri: Tepedeki Ev

Yabancı dizi önerileri listemizde bugün korku türünde diziler sevenlerin oldukça hoşuna gidecek bir dizi var.  Netflix Dizilerinden biri olan Tepedeki Ev son zamanlarda oldukça dikkat çekiyor. Tepedeki Ev dizisinin konusu, IMDB puanı ve yorumları için yazımızı okumaya devam edin.

[vurgu color=”#dd3333″]Tür:[/vurgu] Korku, Dram, Gizem

[vurgu color=”#ffc700″]İMDB:[/vurgu] 8,8

[vurgu color=”#000cff”]Yıl:[/vurgu] 2018

[vurgu color=”#8224e3″]Oyuncular:[/vurgu] Michiel Huisman, Carla Gugino, Elizabeth Reaser

feed

[vurgu color=”#12ba00″]Yönetmen:[/vurgu] Mike Flanagan

Dizi-film kategorisinde korku türü günümüz de oldukça tercih edilen bir tür haline gelmiş durumda. İnsanların gerçek hayatta göremeyeceği şeyleri bir risk altında olmadan hissetme arzusu bu durumun nedeni olarak gösterilebilir. Netflix korku-gerilim türünde izleyiciye sunduğu değişik, etkileyici yapımlarıyla gündemde. İzleyicinin neye rağbet ettiğini iyi analiz eden Netflix şu günlerde başarılarıyla adından söz ettirmekte. İzlenme oranları da zaten bunun ispatı olmuş durumda.

yabanci_dizi_onerileri_tepedeki_ev_afisKorku filmi yaygın olmasına rağmen korku dizisi oldukça gayret gerektiren bir tür.  Konu bütünlüğü sağlayabilmek, her bölümde gerginliği dinç tutabilmek ve çekimi için ayrı bir uğraş gerektirmesi korku dizilerinin oluşturulma sürecinin zorluğunu gösteriyor. Netflix tüm bunları bir araya topladığı harika bir korku dizisiyle karşımıza çıktı: ‘Tepedeki Ev’.  Dizi dram-korku karışımı harika bir hikâyeyi ele alıyor. Yoğun duyguların karmaşasında, etkisinden çıkamayacağınız harika bir dizi arıyorsanız Tepedeki Ev tam da sizlik bir yapım.

Ülkede meşhur bir perili köşkte yaşamakta olan aile aslında evlerinde yalnız değildir. Kimin misafir olduğu ise bir sır. Acı bir kayıp sonucu evden apar topar kaçan ailenin o zamana kadar yaşadıkları inanılmaz ürpertici olaylara tanıklık edeceksiniz. Korku hissinin yanında çok iyi bir aile dramı da size eşlik edecek. Çocukların ileri de bu eve dönüp yaşadıkları korku ile yüzleşmeleri sizi oldukça etkileyecek. Her hissi zirvede yaşamak, korkmaktan zevk almak istiyorsanız vakit kaybetmeden bu harika yapıma bir şans verin.

[vurgu color=”#0a0000″]Fragman:[/vurgu]

Etiketler

bunuizledinmi.com

bunuizledinmi.com\\\'un kurucusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı