Yabancı Dizi Önerileri: Riverdale

  • 01 Şubat 2019
  • 538 kez görüntülendi.
Yabancı Dizi Önerileri: Riverdale

Archie çizgi romanından uyarlanan yabancı dizi önerimiz Riverdale Archie, Betty ve Veronica karakterlerini merkezine almıştır. Dizi ismini olayların geçtiği Riverdale kasabasından almıştır. Riverdale dizisinin konusu, IMDB puanı ve yorumları makalemizde.

[vurgu color=”#dd3333″]Tür:[/vurgu] Suç, Gizem, Dram

[vurgu color=”#ffc700″]İMDB:[/vurgu] 7,5

[vurgu color=”#000cff”]Yıl:[/vurgu] 2017-….

[vurgu color=”#12ba00″]Yönetmen:[/vurgu] Roberto Aguirre-Sacasa

[vurgu color=”#8224e3″]Oyuncular:[/vurgu]  K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes

Amerika’da bir hayli popüler olan gençlik dizilerinde oldukça yeni olan Riverdale, ilk olarak 2017 yılında yayınlanmaya başlasa da ilerleyen bölümlerinde de çok daha fazla dikkatleri çekmiştir. Gençlerden oluşan oyuncu yabanci_dizi_önerisi_Riverdalekadrosuna sahip olan gerilim türündeki dizide yaşanan olayların bir hayli merak uyandırması da izlenmesinde etkilidir. Küçük bir kasabada tüm olaylar geçerken her ne kadar sakin gibi görülse de akla hayale gelmeyen durumların yaşanmasıyla her şey bir anda tersine dönmektedir. Görünüşte her şey şirin olarak adlandırılsa da sürrealist gençlerin yaşadığı kasabada giderek tuhaf şeylerin sayısı artar. Karanlık ve bilinmezliklerle dolu gizemli olayların başlamasıyla izleyicilerinin diziye kilitlenmesi de sağlanır.

Jason Blossom isimli bir lise öğrencisinin nehirde boğularak hayatını kaybetmesiyle ilginç olaylar başlarken cesedinin nereye gittiği ise kasabada büyük merak uyandırır. Bulunamayan bir ceset sonrasında yaşanan bir hayli ilginç durumlarda özelikle korku ve gerilim seven gençlerin çok daha dikkatli bir şekilde diziyi izlemesini sağlamış durumdadır.

New York’tan gelen psikolojik sorunlara sahip Veronica ile futbolcu ve müzisyen Arcihe ve Betty çok sağlam bir arkadaşlık kurar. Sonrasında ekibe dahil olan Jughead sonrasında ise kasabada yaşanan gizemli olayları araştırmaya başlarlar. Oldukça farklı hayallere ve hayatlara sahip bu arkadaş grubunun araştırmalarıyla ise dizi çok daha farklı noktalara gidecektir. Son derece tehlikeyi bir yolculuk olan serüvenden gruptaki hiç kimsenin geri adım atmaması da olayları karmaşık bir halin tam ortasına getirecektir.

 [vurgu color=”#0a0000″]Fragman:[/vurgu]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ