Kapat

Yabancı Dizi Önerileri: Deadly Class

Anasayfa
Diziler Yabancı Dizi Önerileri: Deadly Class
yabanci_dizi_onerileri_deadly_class_kapak

Yabancı dizi önerileri listemizde yer alan yeni dizimiz Deadly Class. IMDB puanı en yüksek yabancı dizilerden biri olan Deadly Class en iyi yabancı diziler arasında şimdiden yerini almış. Aksiyon, suç ve dram kategorilerinde yer alan diziyi gelin biraz daha yakından tanıyalım.

Tür: Aksiyon, Suç, Dram

İMDB: 8,2

Yıl: 2018-….

Oyuncular: Benedict Wong, Benjamin Wadsworth, Lana Condor

Yönetmen: Miles Orion Feldsott, Rick Remender

Russo Kardeşler tarafından ortaya konulan 2019 yılının ilk dizilerinden Deadly Class, aksiyon severlerin bir numaralı tercihi olacak gibi duruyor. İlk olarak 2014 yılında uyarlanan bir çizgi romandan alıntılanan dizide suç ve gerilim türleri net bir şekilde ortaya konuyor. Bir okul dizisi olması nedeniyle daha ziyade gençlere hitap eden Deadly Class aynı zamanda usta isimleri barındırması açısından da önem taşıyor.

Film Önerileri_Gattaca_1
İlgili Haber

Film Önerileri: Gattaca

 

yabanci_dizi_onerileri_deadly_class_afis

Deadly Class konusu ise şöyle; klasikleşmiş karakterlerden olan acımasız okul müdürü Usta Lin ve okuldaki gruplaşmalar üzerine kurulmuş bir senaryo bulunuyor. Oldukça gizemli bir geçmişe sahip olduğunun izlenimleri ilk bölümden itibaren görülebilir. Okula yeni katılım talihsiz Marcus Lopez ise okuldaki çetenin lideri olan kişinin sevgilisiyle münasebeti nedeniyle oldukça zor sınavlardan geçecek gibi duruyor. Yakuza isimli grup lideri Saya Kuroki, gizemli olmasının yanı sıra tehlikeli ve bir o kadar da ilginç bir karakter. Her ne kadar Maria ile sevgili olsalar da kızın hoşlanmadığı ilk bölümden itibaren anlaşılabiliyor. Farklı gruplar arasındaki mücadeleleri konu alan öğrenci filmi Deadly Class, suç dünyalarına girişler yaparak gençlerin ne durumda olduğunu da net bir şekilde gözler önüne sermeye çalışıyor.

Yönetmenlik koltuğunda Krieger var olurken Universal Cable Productions ve Sony Pictures ortaklığındaki gençlik dizisi, aksiyon ve suç senaryoları sevenler için oldukça benzersiz durumda. Ayrıca sahnelerin son derece gerçekçi olması ve çekim açılarının başarılı seçilmesi de dizinin soluksuz izlenmesini beraberinde getiriyor.

Fragman: 

Son 10 Yılın En İyi 10 Hint Filmi (IMDB +8)_Dangal

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir