DizilerKategorisiz

Yabancı Dizi Önerileri: Arrow

8 sezonu ve 71 bölümü yayınlanmış olan yabancı dizi önerilerimizden Arrow uzun soluklu ve başarılı bir yapım olmuştur. 2012 yılından beri yayınlanmaya devam eden dizi suç ve süper kahraman dizilerini sevenler için biçilmez bir kaftandır. Makalemizde Arrow dizisinin konusunu, IMDB puanını, yorumlarını, Türkçe altyazılı fragmanını ve birçok ayrıntıyı bulabilirsiniz.

[vurgu color=”#dd3333″]Tür:[/vurgu] Suç, Aksiyon, Fantastik

[vurgu color=”#ffc700″]İMDB:[/vurgu] 7,7

[vurgu color=”#000cff”]Yıl:[/vurgu] 2012-….

[vurgu color=”#ff0044″]Ülke[/vurgu] ABD

feed

[vurgu color=”#12ba00″]Yönetmen:[/vurgu] Andrew Kreisberg

[vurgu color=”#8224e3″]Oyuncular:[/vurgu] Stephen AmellDavid Ramsey, Katie Cassidy

İlk bölümü 2012 yılının ortalarında yayınlanan Amerikan aksiyon ve mecera dizisi olan Arrow, yayınlandığı ilk günlerden itibaren hatırı sayılır izleyici kitlesine ulaşmış bir dizidir.

yabanci-dizi-onerileri-arrow-afisStarling şehrinin şımarık çocuğu Oliver Queen, babası ile birlikte çıktığı bir tekne gezisinde büyük bir kaza geçirerek babasını ve sevgilisinin kız kardeşi Sara Lance’i kaybeder. Kazadan sağ kurtulan tek kişi olan kahramanımız kazadan sonra Lian Yu adlı bir adada mahsur kalır.  Gemideki herkesin öldüğünü düşünülürken Oliver Queen, 5 yıl aradan sonra ülkesine bir şekilde geri döner ve kendini geceleri suçla savaşarak tüm kötü adamları yakalamaya adar. Babasının daha önce ona verdiği defterdeki hedefleri seçen Oliver, sıralı bir şekilde şehre karşı büyük suçlar işlemiş olanların peşine düşer. Artık Starling şehri onu Arrow olarak tanıyacaktır.

Başlarda yalnız olan kahramanımız kendine yavaş yavaş iyi bir ekip oluşturur ve şehri tüm kötü adamların ellinden kurtaracağına dair söz verir. Normal hayatında ise babasından kalmış olan şirkette Ceo, geceleri de yeşil kostümünü üstüne geçirerek suçluları yakalayan bir kahraman halini alır.

Aksiyon ve macera tarzı dizi arayışında olan diziseverler için muhteşem bir dizi olan Arrow yayınlandığı ilk günden itibaren izleyici kitlesini sürekli genişletmiştir. İlk sezondan itibaren mücadele edilen suçluların güçlerinin sürekli artması da sürükleyicilik açısından da etkileyicidir. Henüz Arrow dizisini izlemediyseniz size acilen bu muhteşem diziye başlamanızı öneririz. İyi Seyirler.

[vurgu color=”#0a0000″]Fragman:[/vurgu]

Etiketler

bunuizledinmi.com

bunuizledinmi.com\\\'un kurucusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı