bunuizledinmi.com

Ünlü gazeteci deşifre etti! Erdoğan Kılıçdaroğlu’na büyük tuzak kurduÜnlü gazeteci deşifre etti! Erdoğan Kılıçdaroğlu’na büyük tuzak kurdu
Gazeteci Levent Gültekin sosyal medyadan dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Gültekin Erdoğan’ın bilerek Kılıçdaroğlu’nun yanına gönderdiğini belirtti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu son dönemlerde yaptığı açıklamalarda iktidara yolsuzluklar konusunda uyarılar yapıyor ve ”Bana bürokrasiden belgeler geliyor” ifadelerini kullanıyor.

ERDOĞAN TUZAK MI KURDU?
Gazeteci Levent Gültekin’den ise bu konuya ilişkin dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Gültekin gelen belgelerin ve kişilerin AKP’nin bir tuzağı olduğunu ve bilerek yapıldığını belirtti. Gültekin bu açıklamayo CHP’li Eren Erdem’le yaptığı tartışmada dile getirdi.

GÜLTEKİN’DEN DİKKAT ÇEKEN İDDİA
Gültekin bu tartışma sırasında Kılıçdaroğlu’na gelen belgelerin özel olarak gönderildiğini vurgulayarak şu ifadeleri kullandı: Ankara’da bir bürokratla görüştüm. Bana dedi ki, ”Kemal Bey’i severim, kendisine selamlarımı söyle. Kılıçdaroğlu’na devletten çok fazla isim gidiyor, lütfen aday ol diye. Kemal Bey’e söyle o gelenlerin tamamı Erdoğan’ın kontrolünde. Bunu ben Kemal Bey’e de aktardım. Hem devletten hem de devletle irtibatlı CHP içinden bazı isimler yoğun bir yekilde Kemal Kıılçdaroğlu’nun aday olması için bastırıyor.”

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.