Üç Billboard Ebbing Çıkışı: Missouri Filminin Konusu ve İncelemesi

  • 05 Haziran 2019
  • 668 kez görüntülendi.
Üç Billboard Ebbing Çıkışı: Missouri Filminin Konusu ve İncelemesi

2017 yılında yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından oldukça beğenilen film önerilerimizden Üç Billboard Ebbing Çıkışı: Missouri filminin konusunu, fragmanını, IMDB puanını, yönetmenini, oyuncu kadrosunu ve yorumlarını makalemizden öğrenebilirsiz.

Tür: Dram, Suç

İMDB: 8,2

Yıl: 2017

Ülke: ABD

Yönetmen: Martin McDonagh

Oyuncular:  Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell

Üç Billboard Ebbing Çıkışı Missouri Afiş

Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri filmi, ünlü yönetmen Martin McDonagh tarafından yazılıp yönetilmiş ve 2017 yılında sinemada gösterime girmiş bir filmidir. Yapım, ilk gösterimini 4 Eylül 2017’de 74. Venedik Uluslararası Film Festivali’nde yapmıştır.

Filmin şok eden sahnelerinin ardından güldüren sahnelerinin gelmesi tam anlamı ile bir kara mizah olduğunu nitelendiriyor. Ayrıca ufak detaylar ile neden sonuç ilişkilerinin oluşturulması da dikkat filmin çekici tarafları arasında yer alıyor. Filmin içinde her türden duyguların yoğun şekilde yaşanması da başka bir ilgi çekici kısım. Yapılan kara mizaha rağmen bütünselliğin bu durumdan etkilenmemesi, filmi çok değerli bir noktaya taşıyor.

Filmin oldukça ilginç bir konusu var. Öldürülen bir kız ve polisin uzun süre uğraşmasına rağmen kızın ölümü ile ilgili tek bir detaya bile ulaşamaması sonucu film başlıyor. Bunun üstüne öldürülen kızın annesinin halkın bu durumdan haberdar olması için 3 tane reklam panosu kiralaması ile film şekilleniyor. Hiçbir sahnesinde sıkılmayacağınız bu film için muhteşem bir kara mizah türü olduğu söylenebilir.

[ilgiliicerik icerik_id=”1645″]

Harika oyunculuk ile süslenmiş muhteşem bir senaryonun Üç Billboard Ebbing Çıkışı filminde birlikte harmanlanması bu filmin mutlaka izlenmesi gerektiğini sinema severlere gösteriyor. Ayrıca bu yapımın, bizim en beğendiğimiz filmler arasında yer aldığını da belirtmek gerekiyor. Üç Billboard Ebbing Çıkışı, zaman kaybetmeden zevkle izlenecek filmlerden bir tanesidir Keyifli seyirler dileriz.

Fragman:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ