bunuizledinmi.com

Tüm Zamanların En İyi 7 Cadı Filmi

151 views
26 Mart 2021 - 23:10
Bu gün sizlere en iyi cadı filmlerinin histesini derleyeceğiz ki kendinizi alamayacağınız bu filmler sizleri sonuna kadar heyecan ve korku ile cadı filmlerini izleyeceksiniz.

Aşağıda en sevdiğim 7 cadı filminin bir listesini derledim.

Blair Cadısı projesi – En büyük ödüller bu filme gitmeli! Cadıyı filmde hiç görmeseniz bile, o diğerlerinden daha korkutucu olmaya devam ediyor. Bu film, pazarlama ve sunumuyla (titrek film görüntüleri) bazı izleyicileri koltuklarında titreyen ve diğerlerini fiziksel olarak hasta bırakan bir gerçeklik yanılsaması yarattı. Tüm zamanların en başarılı bağımsız filmi olmasına şaşmamalı.

Fragman

Harry Potter Filmleri – Tamam, itiraf edeceğim, ben tam bir Harry Potter delisiyim. Hangi çocuk o filmleri gördükten sonra cadı ya da büyücü olmayı hayal etmedi?

fragman

Practical Magic – Bu benim favori filmlerimden biri. Ayda gördükleri tüm çılgın büyüleri ve “işaretleri” seviyorum. Biraz romantizm, adam kaçırma ve cinayet ekleyin ve harika bir Cumartesi gecesi geçirin!

Fragman

Eastwick Cadıları – Bir klasik! Üç kadın, aynı şeytana benzeyen adam tarafından baştan çıkarıldıklarında büyülü güçlerini tesadüfen keşfeder. Bir adamı paylaşmaktan hayatlarının kontrolünü geri almaya kadar, izlemesi eğlenceli bir film.

Zanaat – Yeni kızı okula götürün ve onu uyumsuz bir grup cadıya atın ve The Breakfast Club, Eastwick Cadıları ile buluşuyor. Sevmemek ne?

Beautiful Creatures – Tamam, herkesin favorisi olmadığını biliyorum, ama bir cadı yaşlanıp “gerçek doğası” na dayanarak ışık ya da karanlık tarafından sahiplenilme fikrine bayıldım. Kaçımız böyle bir testi geçebilir?

Dark Shadows – Oh, neredeyse fıstık galerisinden inilti duyabiliyorum, ama gerçekten bu filmden zevk alıyorum. Aşağılanmış bir aşık olarak cadı fikrini ve intikamını almayı seviyorum. Söz konusu adamın her zaman seksi Johnny Depp olması zarar vermez, ancak genel ders oradadır. Bu, bir adama onları sevmemeyi ve bırakmamayı öğretir.

Fragman

İşte aldın. Tekrar tekrar izlenebilecek en iyi cadı filmleri listem. Ben buna ertelemek demiyorum, araştırma diyorum. Araştırmanın bu kadar eğlenceli olabileceğini kim bilebilirdi?

Aklınıza gelebilecek en iyi gezegeni konu edinen Avatar Filmini izlemek ister  misiniz?

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı ankara spa, ankara masaj merkezi istanbul hurdacı, kadıköy hurdacı, bostancı hurdacı ankara diş tedavisi günübirlik turlar