AksiyonKomediPolisiye

Tüm Zamanların En İyi 7 Cadı Filmi

Gelmiş Geçmiş En İyi 7 Cadı Filmi

Bu gün sizlere en iyi cadı filmlerinin histesini derleyeceğiz ki kendinizi alamayacağınız bu filmler sizleri sonuna kadar heyecan ve korku ile cadı filmlerini izleyeceksiniz.

Aşağıda en sevdiğim 7 cadı filminin bir listesini derledim.

Blair Cadısı projesi – En büyük ödüller bu filme gitmeli! Cadıyı filmde hiç görmeseniz bile, o diğerlerinden daha korkutucu olmaya devam ediyor. Bu film, pazarlama ve sunumuyla (titrek film görüntüleri) bazı izleyicileri koltuklarında titreyen ve diğerlerini fiziksel olarak hasta bırakan bir gerçeklik yanılsaması yarattı. Tüm zamanların en başarılı bağımsız filmi olmasına şaşmamalı.

Fragman

Harry Potter Filmleri – Tamam, itiraf edeceğim, ben tam bir Harry Potter delisiyim. Hangi çocuk o filmleri gördükten sonra cadı ya da büyücü olmayı hayal etmedi?

fragman

Practical Magic – Bu benim favori filmlerimden biri. Ayda gördükleri tüm çılgın büyüleri ve “işaretleri” seviyorum. Biraz romantizm, adam kaçırma ve cinayet ekleyin ve harika bir Cumartesi gecesi geçirin!

Fragman

Eastwick Cadıları – Bir klasik! Üç kadın, aynı şeytana benzeyen adam tarafından baştan çıkarıldıklarında büyülü güçlerini tesadüfen keşfeder. Bir adamı paylaşmaktan hayatlarının kontrolünü geri almaya kadar, izlemesi eğlenceli bir film.

Zanaat – Yeni kızı okula götürün ve onu uyumsuz bir grup cadıya atın ve The Breakfast Club, Eastwick Cadıları ile buluşuyor. Sevmemek ne?

Beautiful Creatures – Tamam, herkesin favorisi olmadığını biliyorum, ama bir cadı yaşlanıp “gerçek doğası” na dayanarak ışık ya da karanlık tarafından sahiplenilme fikrine bayıldım. Kaçımız böyle bir testi geçebilir?

Dark Shadows – Oh, neredeyse fıstık galerisinden inilti duyabiliyorum, ama gerçekten bu filmden zevk alıyorum. Aşağılanmış bir aşık olarak cadı fikrini ve intikamını almayı seviyorum. Söz konusu adamın her zaman seksi Johnny Depp olması zarar vermez, ancak genel ders oradadır. Bu, bir adama onları sevmemeyi ve bırakmamayı öğretir.

Fragman

İşte aldın. Tekrar tekrar izlenebilecek en iyi cadı filmleri listem. Ben buna ertelemek demiyorum, araştırma diyorum. Araştırmanın bu kadar eğlenceli olabileceğini kim bilebilirdi?

Aklınıza gelebilecek en iyi gezegeni konu edinen Avatar Filmini izlemek ister  misiniz?

bunuizledinmi.com

Sinemaya olan sevgisini daha üst boyutlara taşımak amacıyla 2018'Yılında Bunuizledinmi.com'u kurdu. Bunuizledinmi.com'u sinema severlerin aradığı herşeyi bulabileceği bir site haline getirmek için çok çalışıyor. Sizde Editör/Yazar Olmak İstiyorsanız Bize İletişim linkinden ulaşabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu