Diziler

Titans 2. Sezon İncelemesi

DC ekibinin Titanlar diye dizi yaptığını duyduğumda çok fazla heyecanlanmış ve büyük bir merakla bu diziyi beklemiştim. Dizinin ilk sezonunu izlediğimde, çizgi filmi bu kadar eğlenceli bir diziyi neden bu kadar dramatik olarak anlattıklarını hiç anlamamıştım. İşte, Titans 2. Sezon İncelemesi… 

Titans 2. Sezon

Şöyle dizinin birinci sezonu incelendiğinde, ekibin kurulma aşamasında zorluk yaşandığını düşündüm. Ama aslında ilk sezonda asla adını sıkça geçirip asla göstermek istemedikleri Batman’ı saçma bir şekilde gördüğümde hayallerim paramparça oldu diyebiliriz. Aslında tüm karakterleri iyice yerleştirilmiş, arkasını doldurmuş bir şekilde başlamıştı.

Dizide eksiklikler vardı bunu 2. sezonda göreceğimizi az çok anladık. Ama ikinci sezon da olanlar oldu. Hayaller suya düştü. Dizinin belki de çok güzel yanları vardır ama bana göre Titanlar 2. Sezon gerçekten 3. sezonu hak etmeyen bir proje.

Titans 2. Sezon İncelemesi

Titans 2. sezon ilk sezonun sonunda belki bir şeyler yoluna girer diye düşünerek hayal kırıklığı yaratan bir sezon oldu. Sebebi de ilk sezonda olması gerektiği gibi bir olay etrafından Titanlar grubu geliştirildi. Hemen her karakterin geçmişi, bu noktaya gelişinden bir nebze daha bahsedildi. Aslında buraya kadar herşey çok güzel. Grubu aslında bir araya getiren de Batman’ın sağ kolu olarak nitelendirilen Dick Grayson. Diğer tüm ekibin özel gücü olmasına rağmen Batman’dan öğrenilenin aslında aynısıydı. Neden bu denli kızıldığını 1. sezondan beri anlayamadım doğrusu. Anlayan varsa anlatsın bize de.

feed

Bu sezon da denilmesi gereken tek şey dram, dram daha çok dram… Bir türlü asıl Robin’in gücünü göremedik aslında. Beats Boy neden yalnızca kaplan oldu ki. O kadar deney yapıldı, başka hayvanlara da dönüşebilseydi keşke. Yani yarı Superman, yarı kötü bilim adamı olan abimiz ne zaman küçük çocuk gibi sızlanmaktan vazgeçip uçmaya, kaçmaya başlayacak. Rachel bu sezonda niye bu kadar ağlak. Tek gözlü olan çekik göz Rose’nin tek derdi aşk mıydı? Dram izlemek isteyenler için harika bir seçim olsa da bence biraz Aksiyon kötü olmayacaktır. İzleyenlere iyi seyirler dileriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüzgarın Hatıraları Film İncelemesi

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı