FilmlerNetflix

The Midnight Sky Film İnceleme Konusu

George Clooney’in hem yönetmenliğini hem de başrolünü üstlendiği The Midnight Sky adlı film bilimkurgu türünde yer almaktadır. Lily Brooks-Dalton’un aynı isimdeki romanından uyarlanan bu yapım içinde Augustine’e odaklanılmaktadır. Kuzey Kutbu’nda araştırma yapmak için tek başına kalan bilim adamının zamanla yarışmasından söz edilmektedir. 

Midnight Sky filmi içindeki Augustine’in temel amacı uzayda olan astronotların Dünya’ya dönme planlarından vazgeçirmek olacaktır. Bunun için ciddi bir yol kat eden bilim insanının ne tür yollar izleyeceği de bu film içinde yer alan temel konudur. George Clooney de bu filmdeki performansıyla son derecede dikkat çekerek, 2020 yılının başarılı filmleri arasına adını yazdırmayı da başarmıştır.

The Midnight Sky Hakkında Bilgiler ;

1 sa. 58 dk.Bilim Kurgu ve Fantastik

Küresel bir felaketin ardından Kuzey Kutbu’nda tek başına yaşayan bir bilim insanı, bir astronot ekibiyle irtibat kurup Dünya’ya dönmemeleri için onları uyarmaya çalışır.

Başroldekiler:George Clooney,Felicity Jones,David Oyelowo (Oyuncular)

Yayın tarihi: 9 Aralık 2020 (Güney Kore)
Yönetmeni: George Clooney
Bütçe: 100 milyon USD
Film müziğinin bestecisi: Alexandre Desplat
Yapımcılar: George Clooney, Grant Heslov, Cliff Roberts, Bard Dorros, Keith Redmon

bunuizledinmi.com

Sinemaya olan sevgisini daha üst boyutlara taşımak amacıyla 2018'Yılında Bunuizledinmi.com'u kurdu. Bunuizledinmi.com'u sinema severlerin aradığı herşeyi bulabileceği bir site haline getirmek için çok çalışıyor. Sizde Editör/Yazar Olmak İstiyorsanız Bize İletişim linkinden ulaşabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu