FilmlerNetflix

The Lovebirds Film İncelemesi Konusu

Micheal Showalter tarafından yönetilen 2020 yapımı komedi türündeki The Lovebirds içinde Kumail Nanjiani ve İssa Rae gibi ünlü komedyenler yer alıyor. The Lovebirds komedi unsurlarıyla da son derecede dikkat çeken bir yapım olarak kendini gösteriyor. Cinayeti gören evli bir çiftin yaşadıkları bu film içinde sinema severlere lanse ediliyor. 

Dijital platformlarda öne çıkan The Lovebirds adlı sinema filmi içinde tuhaf karakterleri görmek mümkün oluyor. Tek bir gecede yaşanan komik ve ilginç olayları The Lovebirds filmi içinde görebilmek söz konusu olabiliyor. Bu filmdeki olaylar fazlasıyla kahkaha sunarak, sinema severlerin ideal bir proje olarak da kendini gösteren bir yapım olarak kendini ifade ediyor.

The Lovebirds Film Hakkında Bilgiler;

İlk gösterim tarihi: 22 Mayıs 2020
Yönetmeni: Michael Showalter
Film müziğinin bestecisi: Michael Andrews
Senaryo: Aaron Abrams, Martin Gero, Brendan Gall
Yapımcılar: Aaron Abrams, Martin Gero, Brendan Gall, Jordana Mollick, Tom Lassally

Film Süresi : 1 sa. 27 dk.
Kategori: Aksiyon ve Macera
İlişkilerinde hızla duvara çarpmak üzere olan bir çift, kazara bir cinayete karışınca katili bulup kendilerini aklamak için zamana karşı çılgın bir yarış verir.
Başroldekiler: Issa Rae,Kumail Nanjiani,Paul Sparks

bunuizledinmi.com

Sinemaya olan sevgisini daha üst boyutlara taşımak amacıyla 2018'Yılında Bunuizledinmi.com'u kurdu. Bunuizledinmi.com'u sinema severlerin aradığı herşeyi bulabileceği bir site haline getirmek için çok çalışıyor. Sizde Editör/Yazar Olmak İstiyorsanız Bize İletişim linkinden ulaşabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu