FilmlerNetflix

The Life Ahead Film İnceleme Konusu İmdb

İtalyan sinema filmlerinin önemli bir yıldızı olan Sophie Loren’in yeniden beyazperdeye dönüş yaptığı film olan The Life Ahead; 2020 yılının en iyi projeleri arasında yer alıyor. Sophie Loren; yaşlı bir Yahudi olarak bu filmde yer alıyor. Müslüman bir çocuğu evlatlık edinen bu kadının yaşadıkları ele alınıyor. Aile yaşantısını ona göstererek; yardım etmek için çaba içerisine giriyor. 

Bunca Yoksulluk Varken adlı kitaptan sinemaya dahil edilen bu yapımda iki kişinin zaman içinde aralarında oluşan bağdan bahsediliyor. Son derecede etkili bir sinema filmi olan The Life Ahead; oldukça başarılı bir yapım olarak öne çıkıyor. Genç birinin hayatını değiştirmede etkili olan kadının fedakarlıkları bu yapımda sinema izleyicilerine yansıtılıyor. 

Onca Yoksulluk Varken; The Life Ahead Hakkında Bilgiler ;

Yayın tarihi: 6 Kasım 2020 (ABD)
Yönetmeni: Edoardo Ponti
Film müziğinin bestecisi: Gabriel Yared
Uyarlandığı eser: Onca Yoksulluk Varken
Öykü Yazarı: Romain Gary

Film Süresi: 1 sa. 35 dk.
Kategori: İtalyan Filmleri
Yahudi soykırımından sağ kurtulan ve çocuklar için bakımevi işleten bir kadın, kendisini soyan sokak çocuğunu yanına alır ve onunla beklenmedik bir dostluk kurar.
Başroldekiler Oyuncular:Sophia Loren,Ibrahima Gueye,Renato Carpentieri

bunuizledinmi.com

Sinemaya olan sevgisini daha üst boyutlara taşımak amacıyla 2018'Yılında Bunuizledinmi.com'u kurdu. Bunuizledinmi.com'u sinema severlerin aradığı herşeyi bulabileceği bir site haline getirmek için çok çalışıyor. Sizde Editör/Yazar Olmak İstiyorsanız Bize İletişim linkinden ulaşabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu