The Leap Year (Aşka Yolculuk) Film Konusu

  • 29 Mart 2020
  • 700 kez görüntülendi.
The Leap Year (Aşka Yolculuk) Film Konusu

Harika bir aşk filmi izlemek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise sizlere The Leap Year (Aşka Yolculuk) Film Konusu hakkında bilgi vermek istiyoruz. Siz de okumaya devam ederek filmin konusu ve oyuncuları hakkında bilgi sahibi olabilir ve keyifle filmi izleyebilirsiniz.Keyifle izleyeceğiniz bu film konusunda sizlere detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

The Leap Year, izleyicisine aşkın aslında gözü ne kadar kör edebileceğini anlatan oldukça ilgi çekici bir film. Aşk ile körelen gözlerin neleri görmesi gerektiği ancak göremediği oldukça başarılı bir anlatımla ele alınmış.

Anna, bu film boyunca bir kadının bir erkekte sevgi olarak gerçekte ne aradığını bulmaya çalışan bir karakterdir.  Film boyunca komedi seyircinin yakasından ayrılmayacaktır. Romantik komedi filmleri arasında belki en çok dikkat çeken filmler arasında olan yapım, her kadının kendisinden bir kesit bulacağı bir konuya sahip.

The Leap Year Film Konusu

Dört yıldan beri evlenme teklifi bekleyen Anna, bu yıl işini şansa bırakmak istemez. Bir İrlanda geleneğine göre her yıl 29 Şubat’ta kadınlar erkeklere evlenme teklif eder. Bundan hareketle Anna Dublin’ e giden sevgilisinin (Jeremy) peşinden gider ancak hava şartları sebebi ile yolda kalır. Tabi yolda başına olmadık işler gelir. Burada Declan ile tanışır ve Declan yolda ona yardımcı olur. Dublin’ e gitmesi gerektiğini anlatır. Yol boyunca başına gelenlerin yanı sıra ikili arasında yakınlaşma olur. Declan ona gerçek sevgiden bahseder. Ve buna göre davranış sergiler. Anna ise kafası karışsa da yoluna devam etmeye kararlıdır. Ve sonunda ikili Dublin’ e varır. Declan Anna’yı asla orda onu haketmeyecek biri ile bırakmak istemese de onun Jeremy’ e olan sevgisini bildiği için çekilir. Jeremy kendi gösterişli yapmacık dünyasında Anna’nın gelmesine doğru düzgün sevinmez ve olaylar buradan sonra bambaşka bir ivme alır.

The Leap Year; baştan sona asla sıkılmadan izleyeceğiniz romantik komedi filmidir. İyi seyirler.

The Leap Year Film Oyuncuları

Ammy Adams :Anna

Matthew Goode: Declan ismiyle başrolde

Adam Scott : Jeremy

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Titans 2. Sezon İncelemesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ