Filmler

Tenet Film İnceleme İmdb Konusu

Efsane yönetmenlerden Christopher Nolan’ın yönettiği Tenet, sinema severlerin uzun bekleyişi sonrasında 2020 yılında vizyona girdi. Tenet adlı filmde tersten işleyen olaylarla beraber yaşanan gelişmelerden bahsediliyor. Bu teknolojinin ajanlar tarafından kullanılmasını engellemek isteyenlerin verdikleri mücadeleden de söz ediliyor. 

Teknik bir film olan Tenet, aynı zamanda da 2020 yılının en iyi aksiyon yapımları arasında sayılmaktadır. Kurgusu ve olay örgüsüyle beklentileri karşılayabilecek bir proje olarak görülmektedir. John David Washington, Robert Pattinson ve Elizabeth Debicki gibi isimler Tenet adlı filmde yer almaktadır. Karmaşık bir senaryoya sahip olsa da yüksek bütçesiyle dikkat çeken Tenet; 2020 yılının başarılı projeleri arasında sayılan bir film olarak tabir edilmektedir. 

Tenet Film Hakkında bilgiler ;

Gösterime giriş tarihi: 26 Ağustos 2020 (Türkiye)
Yönetmeni: Christopher Nolan
Bilet gişesi: 363,1 milyon USD
Senaryo: Christopher Nolan
Film müziğinin bestecisi: Ludwig Goransson

Oyuncular: John David Washington, Kenneth Branagh, Robert Pattinson
Film Süresi : 2 Saat 30 dakika

bunuizledinmi.com

Sinemaya olan sevgisini daha üst boyutlara taşımak amacıyla 2018'Yılında Bunuizledinmi.com'u kurdu. Bunuizledinmi.com'u sinema severlerin aradığı herşeyi bulabileceği bir site haline getirmek için çok çalışıyor. Sizde Editör/Yazar Olmak İstiyorsanız Bize İletişim linkinden ulaşabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu