Süper OT Filmi

 • 28 Ocak 2021
 • 1.531 kez görüntülendi.
Süper OT Filmi

Süper Ot filminin yönetmenliğini üstlenen Amerikalı Jesse Dylan, komedi filmleri arasında yer alan bu filmi, film önerileri listesinde de yerini almasını sağlamıştır. Bundan önce “Amerikan Pastası Üç″ filminin yönetmenliğini yapan Jesse Dylan, filmin senaristi olan Dustin Lee Abraham ile bu başarılı filmin altına imza atarak bu filmi karşınıza çıkarmaktadırlar.

Süper Ot filminin oyuncu kadrosunda ise;” Silas P. Silas” ismiyle Method Man, “Jamal King” ismiyle Redman, “Dean Cain” ismiyle Obba Babatundé, “Baby Powder” ismiyle Mike Epps gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Hip hop ve Rap alanında birer yıldız olan Method Man & Redman bu öğrenci komedisi aracılığıyla, sizlere adeta bir eğlence tufanı yaşatacak ve ne kadar eğlenebileceğinizi gösterecektir. Silas (Method Man) ve Jamal (Redman) hayatlarını kafayı çekerek, kızlarla eğlenerek sürdürmektedir.

Fakat tek sıkıntıları okula gitme zorunlulukları olup, bir gün Silas’ın eline bir mikrat süper ot geçer ve süper ot sayesinde yüksek puanlar alarak dikkat çeker. Aldıkları bu yüksek notlar sayesinde Harward Üniversitesi’ni kazanan kahramanlarımızın bir gün ellerindeki süper ot biter ve kendi başlarına kalırlar.
Bu olağanüstü eğlence dolu Süper Ot komedi filmi 87 dakika boyunca sizlere keyif dolu anlar yaşatarak sizleri de yükseklere uçuracaktır. Sizlere gülme garantisi veren bu film, Komedi filmleri arasında oldukça iddialı olduğu gibi film önerileri listesinde de yerini korumaktadır.

Süper OT Filmi İnceleme

Süper Ot, 2001 yılında yayınlanan başrollerinde Method Man ve Redman’in bulunduğu, Dustin Lee Abraham tarafından yazılan ve Jesse Dylan tarafından yönetilen film. Vikipedi

Yayın tarihi: 21 Aralık 2001 (ABD)
Yönetmeni: Jesse Dylan
Film dizisi: How High
Senaryo: Dustin Lee Abraham
Film müziğinin bestecisi: Rockwilder, James Ellis

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. pembe dedi ki:

  Bu film efsanedir.. bazı kesimler önyargı ile yaklaşsa da izlenmesi gerekilen film listesinde mutlaka bulunmalı.. bakın küçük bir dip not size filmin içinde bir bölümde Türk bayrağı bile var.. görünce baya hoşuma gitmişti 🙂 filmin tek negatif yönü bence çok kısa olması başlaması ile bitmesi bir oluyor sanki doyamıyorsunuz.. Söyleyin bakalım film severler neymiş bu muhteşem sinema filmi mutlaka izlenmeliymiş.. nokta..

 2. Oğuzhan Yaylalı dedi ki:

  Gençliğimizde veya çocukluğumuzda izlediğimiz en komik dizilerden birisi amerikadaki siyahi yaşamı ve komediyi birleştiren bir kaliteli komedi dizisidir izlerken çok fazla eğlence ile arkadaşlarınız ile izleyebilirsiniz. Mutlaka izlemeyen varsa şiddetle tavsiye ederim. Method Man severlere göre tam bir yabancı rap, komedi size göre süperde bir makale olmuş benim gibi birisi bile okurken gözünde canlandırabiliyor 🙂

 3. Evissa dedi ki:

  İzledim herkese tavsiye ederim çok eğlenceli izlerken keyif aldığım bi film

BİR YORUM YAZ