Bu kampanya kapsamında, 4 gün içinde başvuranlar 30 bin TL’ye kadar faizsiz kredi fırsatından yararlanabilecekler.

YENİ MÜŞTERİLERE ÖZEL AVANTAJLAR
Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımını takip eden ilk defa müşteri olacaklar, 10 bin TL’ye kadar faizsiz kredi ve 20 bin TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans fırsatlarından istifade edebilecekler. Bu kampanyaya katılan müşteriler, Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortası ve yüzde 0 faizli kredi başvurusu yaparak bu avantajlı kampanyadan faydalanabilecekler.

BAŞVURU KOŞULLARI VE SON TARİH
Faizsiz kredi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin, 15 Şubat tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekiyor. Kampanyaya katılmak için Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından başvuru sürecini tamamlamak yeterli olacak.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR
Kampanyadan faydalanabilmek için müşterilerin, Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip belirtilen adımları takip ederek ilk defa müşteri olmaları gerekiyor. Ayrıca, resmi internet sitesinde belirtilen duyuruda, müşteri olma sürecinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan istifade edilemeyeceği bilgisi de yer alıyor.

Detaylı bilgilere ulaşmak ve başvuru yapmak için Garanti BBVA’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın, bu avantajlı kampanya 15 Şubat’a kadar geçerli!

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.