Sınır – Frontier

  • 02 Nisan 2020
  • 513 kez görüntülendi.
Sınır – Frontier

Yabancı film izlemeyi sever misiniz? Yeni çıkan yabancı filmler son zamanlarda popülerliğini korumaktadır. Biz sizlere bugün Sınır – Frontier filminden bahsetmek istiyoruz. Okumaya devam ederek öğrenebilirsiniz.

Yabancı diziler arasında en iyi yere sahio olmayı başarmış olan bu Western film harika bir kovboy filmi. Alt yazılı olduğundan ötürü hemen herkese hitap etmeyi başaran bu filmi siz de keyifle izleyerek vaktinizi verimli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Sınır – Frontier Filmi Konusu

Senaryosunu Marcos Almada tarafından yazılan ve yönetmenliğini de aynı kişinin yaptığı Sınır filmi, Şubat 2020 de yayınlandı. Film, 1848 yılının Teksas’ında geçiyor. O zamanda yaşayan Meksikalı aileler, eyaleti kolonize etmek ve ele geçirmek için ülkeye gelen Saksonlar tarafından topraklarından çıkarılmak için zorlanıyorlar.

Genellikle aynı sebeplerden dolayı gerçekleşen olayların temelinde para, petrol ve çıkar yatmakta. İki Meksikalı aile olan Iturraldes ve Villareals, yıllardır barış içerisinde yaşadıkları kasabanın istediklerini almaktan asla vazgeçmeyeceklerdir. Vazgeçmeyecek bir diğer aile de McKenzie ailesi.

McKenzie ailesi İrlandalı bir aile ve Itturaldes’lerin çiftliğini almak istiyorlar. Çünkü onlar yaptıkları araştırmalar sonucu bu arazinin altında petrol kaynakları olduğundan emin oluyorlar. Önce satmak istemeyen aile bireylerinin gözünü korkutarak almaya çalışıyorlar. Sonunda da alıyorlar. Baştan sona 1 saat 30 dakika süren heyecanla ve merakla izleyeceğiniz bu mükemmel vahşi kovboy filmi sizleri eğlendirmeye ve vaktinizi verimli bir şekilde geçirmenize olanak sağlıyor.

Oyuncuları

  • Fernando Madrid
  • Roque Pantaleon
  • Chavela
  • Sandra Guzman

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Annem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ