Diziler

Sex Education 3. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! 

Netflix’in en popüler komedi dizileri arasında yer alan bu internet dizisinin 2. sezonu yayınlanmasıyla beraber dizinin hayranları Sex Education 3. Sezon yayın tarihini beklemeye başladı. Sex Education 3. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! 

İkinci sezonuyla 17 Ocak tarihinde Netflix ekranlarına yeniden dönen bu dizinin oyuncu kadrosunda yer alan anne Jean ile beraber yaşayan ve sosyal ilişkilerinde beceriksiz bir öğrenci olan Otis Milburn’un maceraları konu edinilmektedir.Tüm bu maceralar yenilenen sezonlarda farklılık gösterse de her yayınlanan sezonda seyircilerini memnun etmeye devam etmektedir. İşte, Sex Education dizisi konusu, oyuncu kadrosu ve fragmanı…

Sex Education 3. Sezon Коnuѕu

İlk sezonunda Otis ve arkadaşı olan Maeve Wiley, Otis’in tavsiyeleri konusunda olan doğuştan gelen yeteneğini paraya çevirmek adına bir klinik açar. İkinci sezonda ise sonradan açılan Otis,kız arkadaşı Ola ile daha ileri gidebilmek için yeni keşfertiği şeyleri kontrol etmek adına çaba göstermektedir. Askeri okulda olan Adam, Eric’e karşı hislerinde hala kararsızken, Lily yaratıcı yeteneklerine odaklanıyordu. Ola ile yeni dostluk kurmayı başaran ve başarılı olan Jackson, kasları yerine zihnini çalıştırmaya başlamıştır.

3. Sezon Oyuncu Kadrosu

Netflix’in sevilen dizilerinden olan dizinin oyuncu kadrosunda bulunan oyuncular da birbirinden başarılı oyunculardan oluşmaktadır. Sex Education dizisi 3. sezon da olacak oyunculardan sizlere bahsetmek istiyoruz. Okumaya devam edin.

feed
1st May Ep 2-17.dng
  • Jullian Anderson
  • Asa Butterfield
  • Emma Mackey
  • Chaneil Kular
  • Alistair Petrie
  • Connor Swindells
  • Lily Newmark

3. Ѕеzоn Yауın Таrіhі

Netflix dizileri arasında başarılı bir yere sahip olan bu harika dizinin 3. sezonunun yayın tarihi hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı. Yeni açıklama geldiğinde sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: La Casa De Papel 4. Sezon: Yayın Tarihi Açıklandı!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı