Parasite Filmi Rekor Kırıyor!

  • 24 Mart 2020
  • 429 kez görüntülendi.
Parasite Filmi Rekor Kırıyor!

Güney Koreli yönetmenler tarafından ortaya çıkarılmış olan bir filmi hiç izlediğiniz oldu mu? Ya da izlediğiniz filmleri beğendiniz mi? Son zamanlarda piyasaya çıkarılmış olan Parasite filmi rekorlar kırıyor! Pek çok kişi tarafından seyredilen ve oldukça popüler olmayı başaran Parasite filmi pek çok ödül aldı.

Tüm Akademi Ödüllerinde altı adaylıkta bulunup, dördünde zafer kazanmış olan Parasite filmi, En iyi film, en iyi yönetmen, yabancı dilde en iyi film ve en iyi özgün senaryo Oscar ödülünü almayı başardı. Ayrıca en iyi film kategorisinde Akademi ödülünü kazanmayı başaran ilk İngilizce olmayan film oldu. Oscar da gösterdiği bu başarılarının ardından gişe rekorları kırmayı da başardı. Macera ve aksiyon filmleri arasında yer almayı başaran Parasite filmi popülaritesini uzun bir süre daha koruyacak gibi gözüküyor.

Parasite filmi gişede büyük beğeni aldı!

Kısa bir süre önce Amerika Birleşik Devletleri gişelerinde toplamda 5.5 Milyon Dolar toplamayı başaran Güney Kore filmi, bilet satışlarında %234’lük oranda olağanüstü bir yükseliş yaşadı. 92. Akademi Ödüllerinden bu yana kadar 8.8 Milyon dolar daha kazandı. Ayrıca Amerika da toplam gişe, 44 milyon dolar seviyelerine kadar yükseliş gösterdi. Daha da yükselişine devam edecek olan Parasite, pek çok dalda ödül aldığından ötürü insanların ilgisini çekmeyi başarmış olan filmlerdendir.

Uluslararası pazarlarda da büyük başarı göstermeyi başarmış olan Parasite, yayınlandığı günden bu ana gelinceye dek gişesini 175 milyon dolara yükseltti. 200 Milyon dolar barajını geçmesine de neredeyse kesin gözüyle bakılmaktadır. Bir filmin bu kadar kazanç elde etmesi elbette mükemmel birşey. Bu denli ödül almayı başarmış olan filmi biz de izlemeden geçemeyeceğiz.

Filmin fragmanını sizler için aşağıda paylaştık. Siz de filmin fragmanını izleyerek görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilirsiniz. Şimdiden izleyen seyircilere iyi seyirler dileriz. Yorum kısmından bize ulaşarak görüşlerinizi özgür bir şekilde belirtebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hangi Film 40’Dan Fazla Reddedildi?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ