Filmler

Never Rarely Sometimes Always İnceleme Analiz

Duygusal anlamda etkili bir film olan Never Rarely Sometimes Always; dijital ortamda yayınlanan ilk 2020 filmlerinden bir tanesi olmuştu. Eliza Hittman tarafından yönetilen dram türündeki bu filmde istemediği halde hamile kalan genç bir kadının yaşadıklarından söz ediliyor. Aynı zamanda da ona yardım etme amacı güden kuzeniyle olan ilişkisine de yer veriyor. 

Pennysylvania’nin kenar mahallelerinden New York’a uzanan bu olay örgüsü; farklı bir yolculuğu ele alıyor. Son derecede duygusal olan bu yapımın aynı zamanda da kadınların yaşadıkları sıkıntılara yer verdiği de görülüyor. Kadınların kaldıkları tehlike ortamları da en etkili biçimde bu film içinde izleyicilere aktarılma konusunda da başarılı olunuyor. 

Never Rarely Sometimes Always Filmi Hakkında Bilgiler;

Filmin Süresi:1s 42dk / Dram
Oyuncular: Sidney Flanigan, Talia Ryder, Théodore Pellerin
Ülke; ABD, İngiltere
Yayın tarihi: 11 Haziran 2020 (Almanya)
Yönetmeni: Eliza Hittman
Bütçe: $5 million
Sinematografi: Hélène Louvart
Yapımcılar: Adele Romanski, Elika Portnoy, Alex Orlovsky, Sara Murphy, Lia Buman, Rose Garnett, Tim Headington

 

bunuizledinmi.com

Sinemaya olan sevgisini daha üst boyutlara taşımak amacıyla 2018'Yılında Bunuizledinmi.com'u kurdu. Bunuizledinmi.com'u sinema severlerin aradığı herşeyi bulabileceği bir site haline getirmek için çok çalışıyor. Sizde Editör/Yazar Olmak İstiyorsanız Bize İletişim linkinden ulaşabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu