Netflix Nisan 2020 Takvimi

  • 30 Mart 2020
  • 424 kez görüntülendi.
Netflix Nisan 2020 Takvimi

Bugün sizler ile birlikte Netflix Nisan 2020 takvimi inceleyelim.

Netflix şuan, 190’dan fazla ülkede 167 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler.

Nailed it!: 4.Sezon (01 Nisan 2020)

Sevdiğiniz sunucular ve iştahınızı kabartan karmaşalarla “Nailed It!” mutfaklarına tekrar hoş geldiniz. Burada herkes ama hakikaten herkes kazanabilir.

La Casa de Papel: 4.Sezon  (03 Nisan 2020)

Herkes tarafından merakla beklenen dizi olan La Casa de Papel, Netflix’in en popüler yapımlarından bir tanesi. Dünyaca ünlü bir dizi haline gelen La Casa de Papel’de 3 sezon boyunca profesyonel olarak planlanan iki hırsızlığa tanıklık ettik. 4. sezon için Netflix aboneleri hazır ancak soygunların bir numarası olan “profesör“ün ne kadar hazır yeni sezon başlayınca görebileceğiz.

La Casa de Papel: Fenomen (3 Nisan 2020)

La Casa de Papel serisinin başarı öyküsünü konu alınacak olan La Casa de Papel: Fenomen de en az orijinal dizi kadar ilgi çekeceği bekleniyor.

Brews Brothers (10 Nisan 2020)

Birbirine yabancılaşmış bu iki erkek kardeş, bira yapımı hakkındaki her şeyi biliyor. Keşke aile olmak hakkında da bir fikirleri olsaydı.

After Life: 2. Sezon (24 Nisan 2020)

Çok sevdiği eşinin ölümünün ardından yas tutmaya devam eden Tony ikinci sezonda arkadaşları için daha iyi bir insan olmaya çalışacak ancak bu kez de hayatın farklı bir acı yüzü ile karşı karşıya kalınacak

Aşk 101 (24 Nisan 2020)

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan hikaye olan Aşk 101,  okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup gencin hikayesini konu alıyor.

Extraction (24 Nisan 2020)

Aksiyon filminde Tyler Rake isimli bir paralı askerin hikayesine beraber eşlik edeceğiz. Rake, bir suç örgütünün oğlunu kurtarma görevini üstlenecek ancak yaşanacak olaylar ardından hem Rake’in hem de çocuğun hayatını bir daha asla unutamayacakları şekilde değiştirecektir.

Never Have I Ever (27 Nisan 2020)

Hindistan göçmeni Amerikalı modern bir genç kızın yaşamını anlatan ve Mindy Kaling’in kendi çocukluğundan esinlenen yetişkinliğe geçiş konulu komedi dizisi bizi bekliyor.

Bu yazımızda Netflix Nisan 2020 takvimi sizler için derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ