Netflix

Netflix Mayıs Takvimi 2020

Merhaba arkadaşlar bugün sizler netflix mayıs takvimi 2020 yayına girecek olan diziler, filmler, belgeselleri inceleyeceğiz. Bizi ne gibi süprizler beklemektedir. Her geçen gün yayın kalitesini ve üye sayısını arttıran netflix yeni içerikler ile bizleri beklemektedir.

White Lines 15/05/2020

White Lines , sevilen Original dizisi Money Heist’in yaratıcısı Alex Pina tarafından yaratılan yeni bir Netflix Orijinal gizem gerilim filmidir. Çekimler Haziran ayından 2019 yazında gerçekleşti ve Ekim 2019’a kadar sürdü.

The Eddy 08/05/2020

Günümüz Parisi’nin renkli ve çok kültürlü mahallelerinde geçen The Eddy, zor durumda olan bir barın sahibini, barın orkestrasını ve şehirde karşılaşacakları tehlikeleri merkezine alıyor.

Hollywood 01/05/2020

Ryan Murphy ve Ian Brennan’ın yeni mini dizisi, II. Dünya Savaşı sonrası Hollywood’ta bedeli ne olursa olsun başarıya ulaşmaya çalışan bir grup oyuncu ve sinemacı adayının mücadelesini anlatıyor.

feed

Space Force 29/05/2020

ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan bilim insanları, Beyaz Saray’dan gelen beklenmedik bir emir ile aya gidip orada üstünlük kurmak üzere harekete geçmiştir. Steve Carrel ve Greg Daniels yapımcılığını üstleniyor.

Dead to Me: 2. Sezon 08/05/2020

Jen ve Judy, arka bahçelerindeki kanlı sürprizin ardından hayatlarına devam edip bir yandan da karanlık bir sırrı gizli tutmak için çabalar. Kasabaya yeni gelen sürpriz bir ziyaretçi ve peşlerini bırakmayan Dedektif Perez yüzünden ise hayatlarında hiç olmadıkları kadar riskle boğuşurlar.

Into the Night 01/05/2020

Güneş ışınlarına maruz kalan herkes ölmeye başlar. Dünyada bir felaket senaryosu yaşanırken Brüksel’den kalkan gece uçuşundaki yolcular, hayatta kalmak için canları pahasına savaşır.

Valeria 08/05/2020

İşinde ve evliliğinde kriz yaşayan bir yazar, üç yakın dostuna sığınarak onlardan destek alır. Elisabet Benavent’in romanlarından uyarlandı.

Workin’ Moms: 4. Sezon 06/05/2020

Anneler çocuklarını, eşlerini, işlerini ve en önemlisi kendilerini savunmaya başladıklarında değişim rüzgârları esmeye başlar.

Restaurants on the Edges 08/05/2020

Uzmanlar, dünyanın dört bir yanındaki restoranları kurtarma görevlerine devam eder. Biraz cesaret ve bolca tadilatla mucizeler yaratılabilir.

Netflix Orijinal Filmleri

All Day and a Night 01/05/2020

Müebbet hapis yatmakta olan genç bir adam, kendisini suça iten insanları, koşullarını ve sistemi sorgular.

Netflix mayıs takvimi 2020 yayına girecek olan diziler, filmler, belgeselleri inceleyeceğiz. Bizi ne gibi süprizler beklemektedir. Her geçen gün yayın kalitesini ve üye sayısını arttıran netflix yeni içerikler ile bizleri beklemektedir.

 

Etiketler

bunuizledinmi.com

bunuizledinmi.com\\\'un kurucusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı