DizilerNetflix

Netflix Into The Night Inceleme

Netflix Into The Night Inceleme

Netflix Into The Night Inceleme, Netflix Türkiye Mayıs Takvimi içerisinde yerine alan ve 1 Mayıs 2020 tarihinde yayınlana Into The Night dizisi 6 bölümden oluşan mini dizidir. Bilim kurgu, dram, gerilim türünde bir netflix dizisidir. Belçika yapımlı dizide bir tanede Türk oyuncu oynamaktadır. Oyuncu Mehmet Kurtuluş’dur. Dizide Ayaz adını kullanmakta ve Türkiye’yi temsil etmektedir.

Into The Night Konusu

Dizi, Brüksel’den Moskova’ya kalmaya hazırlanan uçağın bir asker tarafında kaçırılmıştır. Uçuştan kaçırılan bir grup insanı takip ediyor ve gün ışığında tüm canlı organizmaları öldüren felaket bir güneş olayından kurtulmak için batıya yöneliyor. Asker Nato’daki konuşmaları düşünerek Nato’nun gizli sığınağını bulmaya çalışıyorlar. Netflix Into The Night Inceleme

sylvie and ayaz

Into The Night Oyuncuları

 • Jan Bijvoet , Kız arkadaşı görmek için Moskova’ya seyahat eden bir güvenlik görevlisi olan “Rik”
 • Nabil Mallat , Havaalanı temizlikçisi Osman
 • Pauline Etienne , Eski bir askeri helikopter pilotu Sylvie
 • Laurent Capelluto , Yardımcı pilot Mathieu
 • Stéfano Cassetti , NATO subayı Terenzio
 • Astrid Whettnall , Hostes Gabrielle
 • Vincent Londez , İklim bilimcisi Horst
 • Regina Bikkinina , Hasta oğlu olan Rus bir anne olan Zara
 • Alba Gaïa Bellug , İnternet ünlüsü Ines
 • Babetida Sadjo , Evde bakım hemşiresi Laura
 • Mehmet Kurtuluş , Gizemli bir Türk adamı olan Ayaz
 • Ksawery Szlenkier , Tamirci Jakub Kieslowski
 • Christopher Newland , Chris

Into The Night Fragmanı

Into The Night Bölümler 

 

Bölüm No Bölüm Adı Süre
1 “Sylvie” 40 dakika
Yolcular Brüksel’den Moskova’a uçuşu için uçağa binmeye başlıyorlar. Bu sırada televizyonda bazı olaylar gösterilmeye başlıyor. Ama bunun ne olduğunu kimse henüz anlamamıştır. Nato subayı olan Terenzio bu olayların ne olduğunu bilen kişilerin arasında yer alıyor. Terenzio uçağı ve içindeki yolcuları silahla rehin alıyor. Terenzio yardımcı pilot olan Mathieu batıya doğru çıkmasını istiyor. Karşı koyan pilotu elinden vurmak zorunda kalıyor. Bundan sonra ona bir kişinin yardım etmesi gerekiyor. Bu kişide Sylvie oluyor eskiden askeride helikopter pilotu olarak görev yapmıştır.
2 “Jakub” 38 dakika
Ayaz, İngiliz askerlerinin tecavüz ve cinayet için askeri mahkemeyle karşı karşıya olduklarını keşfeder ve Sylvie’yi uyarır.Jakub, askerleri bir depoda kilitlemeye ve Gabrielle’le uçağa geri dönmeye çalışır, ancak askerler peşinden kaçarken onu mahsur bırakmalıdır. Askerler pistten aşağı inerken, bir pencereyi vurarak ve çatlatırken uçak Jakub’la birlikte çıkar.
3 “Mathieu” 35 dakika
Ayaz, Terenzio ve Jakub şasiye iner ve askeri öldürür. Laura, Mathieu’ı Dominik’in yararına idealden daha alçaktan uçmaya ikna eder.  Bir havayolu çalışanı Osman, Ayaz’ın gömüldüğünde ölen ilk yolcunun midesinden bir torba değerli taş kestiğini ortaya koyuyor.Askerler pistten aşağı inerken, bir pencereyi vurarak ve çatlatırken uçak Jakub’la birlikte çıkar.
4 “Ayaz” 37 dakika
Ayaz’ın hazırlıksız bir duruşmasına sahiptir ve Terenzio bir NATO sığınağının söylentili varlığını ortaya çıkardıktan sonra Brüksel’e geri dönerken yolcu olarak kalabileceğine karar verir. Radyoda Rus bir kozmonottan şifreli bir ses duyuluyor. Ines, Hawaii güvenli limanının hiç tamamlanmadığını ve hayatta kalmak için uygun bir seçenek olmadığını keşfeder. Mathieu tuvalette çöker ve Laura yarasının septik olduğu sonucuna varır, enfekte dokunun amputasyonuna acil ihtiyaç olduğunu ifade eder.
5 “Rik” 37 dakika
Jakub ve Osman, etkilenmeyen yakıtı bulur ve uçağın tanklarını doldurur. Laura, Horst ve Zara kaptanda çalışmak ve tıbbi malzeme toplamak için Mathieu ve Dominik’i yakındaki bir hastaneye götürür. Bu arada, Terenzio, Ayaz ve Rik barınak hakkında daha fazla bilgi edinmek için NATO karargahına giriyor. Rik, CCTV sesini gözden geçirerek Bulgaristan’daki bir barajın altındaki bir sığınakın yaklaşık koordinatlarını keşfederken, Terenzio ve Ayaz konferans salonunda patladı. Terenzio, Ayaz’ın uçağa geri dönmeye karar verdiğini iddia ederek onu ölüme terk etti. 
6 “Terenzio” 37 dakika
İki gruba ayrılarak Nato sığınağına gitmeye çalışırlar. Birinci grup bileşiğe ulaşır ve kapının ikinci Jeep için açık tutulması gerektiğini bulur. Terenzio, diğerleri sığınak girişini ararken arkada kalmaya gönüllü olur ve Sylvie, sözünün tutulmasını sağlamak için onu kapı kontrollerine kelepçeler. Onlardan habersiz, ikinci Jeep yolda çöküyor ve grup yaya olarak ilerliyor. Yanlış bir dönüş yaparlar ve bileşiğe farklı bir kapıdan girerler.İkinci grup Sylvie’yi bulur ve birlikte girerler. Onlara yardımları ile yaşamları için koşmak zorunda kalma problemini çözeceklerini söyleyen komutan memur tarafından karşılanıyorlar.

 

feed
Etiketler

bunuizledinmi.com

bunuizledinmi.com\\\'un kurucusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı