Netflix

Netflix Haziran Takvimi 2020

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda bu zor günlerde evde vakit geçirmekteyiz. Birçok kişi vaktini film ve dizi izlemek için ayırmaktadır. İzlemediğiniz dizi ve film kalmadı neredeyse ve yeni çıkacak film ve dizileri takip etmeye başladık. İşte aradığımız sorunun cevabı burada Netflix Haziran Takvimi 2020 sizin için hazırladık. Gelin hep beraber inceleyelim.

Netflix Haziran Dizileri 2020

Fuller House 5. Sezon | 02 Haziran

Jeff Franklin tarafından oluşturulan bir Amerikan durum komedisi dizisidir. Bu sezon ile ekranlara veda edecektir. 1987-1995 yılları arasında yayınlanan televizyon dizisi Full House’un devamı niteliğindedir.

13 Reasons Why 4. Sezon | 05 Haziran

İlk iki sezonuyla herkesi ekrana kitlemeye başarmıştır. Ama ne yazık ki 3. sezon o kadar başarılı olamamıştır. Netflix’de en çok izlenen diziler arasında yerini almaya devam ediyor. 4. sezonu pek çok kişi tarafıdan merakla bekleniyor.

Lenox Hill 1. Sezon | 10 Haziran

New York’ta Lenox Hill hastanesinde çalışan 4 doktorun hayat kurtaran çalışmalarını yakından takip ediyor. Belgesel dizisi olan Lenox Hill dizide beyin ameliyatından tutun birçok tedavileri konu alıyor.

The Woods 1. Sezon |12 Haziran

2006 yılı yapımı Amerikan korku filmidir. Lucky McKee’nin yönetmenliğini yaptığı tarih ve ormanlarla uğursuz bir sırrı olan genç bir kızı konu almaktadır.

feed

Netflix Haziran Filmleri 2020

Priest | 01 Haziran

Scott Stewart yönetmenliğini yaptığı 2011 yapımı bir aksiyon korku filmidir. İnsanlar ile vampirler arasındaki savaşı ele alıyor.

Lady Bird | 03 Haziran

Greta Gerwig yönetmenliğini ve senaryosunu yaptığı 2017 yılı yapımı Amerika komedi filmidir. 5 dalda oscar ödülüne aday gösterilmiştir.

The Last Days of American Crime | 05 Haziran

Olivier Megaton yönetmenliğini yaptığı Amerikan suçun son günlerini anlatıyor. Aksiyon – suç gerilim filmidir.

Da 5 Bloods | 12 Haziran

Amerikalı 4 gazinin savaşını konu alan savaş drama filmidir. Spike Lee’nin yönetmenliğinin yaptığı 2020 yılı yapımıdır.

Athlete A | 24 Haziran

Bonni Cohen yönetmenliğini yaptığı 2016 yılı jimnastik Atlet A hayatını ele alıyor. Antrenörü tarafında cinsel istismara uğrayan jimnastik atlet neler ile karşılaşacak.

Netflix Haziran Takvimi 2020 listemiz burada son buluyor

Etiketler

bunuizledinmi.com

bunuizledinmi.com\\\'un kurucusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı