Netflix Dizisi La Casa De Papel 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

  • 21 Şubat 2020
  • 564 kez görüntülendi.
Netflix Dizisi La Casa De Papel 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Son zamanlarda internet dizileri oldukça önem kazanmıştır. İnternet dizileri yayınlama konusunda da ilk sırayı Netflix almıştır. Her geçen gün kendini geliştiren Netflix dizileri sayesinde insanlar vakitlerini verimli bir şekilde geçirmektedir. Her izlediği dizide bilgi dağarcığını geliştiren kişiler için önem arz eden bir diğer Netflix Dizisi La Casa De Papel 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Netflix Dizisi La Casa De Papel 4. Sezon

Netflix Dizisi La Casa De Papel 4. Sezon

La Casa De Papel yani ingilizce adıyla Money Heist dizisi harika bir İspanyol yapımıdır. İspanyol ekranlarında 2 Mayıs 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan dizi tüm dünyada popülerliğini korumaya devam etmektedir.

2017 tukubda Netflix’in yayın hakkını almasıyla oldukça popüler hale gelen La Casa De Papel dizisi aslında mini dizi olarak çekilen bir dizi olsa da Netflix dizinin bölümlerini düzenleyerek diziyi 2 sezona ayırmıştı. Netflix de yayın hayatına başlamasıyla beraber dizinin tüm bölümleri bepeni toplamayı başardı. Yapılan araştırmalara göre de bu dizi Netflix’in en çok izlenen İngilizce olmayan dizisi kategorisinde yer almayı başardı.

Lа Саѕа dе Рареl Коnuѕu

Lа Саѕа dе Рареl Коnuѕu

La Casa de Papel dizisinin ilk sezonunda soygun hikayesi anlatılmaktadır. Soygunun en başında Profesör lakapli karakter, İspanya Kraliyet Darphanesini soymak için bir ekip topladı. Bu ekip de birbirinden profesyonel kişiler bulunuyordu. Her biri farklı farklı alanlarda ün yapmış kişilerin bir araya gelmesiyle harika bir dizi çevrilmeye başlanmıştır. Bu kişiler bir araya getirildikten sonra yaklaşık olarak beş ay bir eve kapanılmış ve ek planlar yaparak kusursuz soygun planı yapmışlardır. Beş ayın bitmesinden sonra soygun planı devreye girmiş ve soygun başlamıştır. Her ne kadar kusursuz plan yapılsa da hayatın içerisinde planlamadıkları ayrıntılar ile karşı karşıya gelebileceklerdi. Tüm bu maceraları konu edinen La Casa de Papel izlenmeye değer bir dizidir.

Lа Саѕа dе Рареl Оуunсulаrı

Lа Саѕа dе Рареl Оуunсulаrı

La Casa De Papel oyuncu kadrosunda;

  • Sergio Marquina (Alvaro Morte)
  • Silene Oliviera (Ursula Corbero)
  • Raquel Murillo (Itziar Ituno)
  • Agustin Ramos dos
  • Hermanas (Paco Tous)
  • Andres de Fonollosa (Pedro Alonso)

bulunuyor.

Lа Саѕа dе Рареl 4. Ѕеzоn Nе zаmаn başlıyor?

Lа Саѕа dе Рареl 4. Ѕеzоn Nе zаmаn başlıyor?

Merak içerisinde beklenen bu harika dizi 4. Sezonuyla kısa sürede Netflix ekranlarında olacak. 3 Nisan 2020 tarihinde Netflix de olacak olan bu dizinin ilk sezonunu izlemeden dördüncü sezonunu izlememenizi tavsiye ederiz. İzlemek isteyenlere şimdiden iyi seyirler…

La Casa de Papel 4. Sezon Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:İnternet Dizileri Arasında Olan You 1. Sezon Özeti

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ