Netflix Dizileri: You

  • 05 Şubat 2019
  • 451 kez görüntülendi.
Netflix Dizileri: You

Son zamanların en popüler Netflix Dizilerinden olan “You” dizisi bugünkü yabancı dizi önerimiz. Aşk dizilerini sevenlerin oldukça beğenerek izlediği dizi IMDB puanı ile de ne kadar beğenildiğini gösteriyor. 10 bölümlük ilk sezonu yayınlanan dizinin 2. sezonu Netflix’ten onay aldı ve şuan yapım aşamasında.

[vurgu color=”#dd3333″]Tür:[/vurgu] Suç, Dram, Romantik

[vurgu color=”#ffc700″]İMDB:[/vurgu] 8,0

[vurgu color=”#000cff”]Yıl:[/vurgu] 2018-….

[vurgu color=”#8224e3″]Oyuncular:[/vurgu] Penn Badgley, Elizabeth Lail, Luca Padovan

[vurgu color=”#12ba00″]Yönetmen:[/vurgu] Greg Berlanti, Sera Gamble

Hayatımızda birçok insanla tanışırız. Belki bir karşılaşma, adres sorma, çarpışma, bakışma… Kulağa oldukça olağan ve normal gelen bu durumların hayatınızı değiştirecek bir yola girmenize neden olacağınızı düşünebilir misiniz? netflix-dizileri-you-afisDüşünemediyseniz, sizi izlemeye davet ediyorum;  netflix’ten harika bir  gerilim diziyou’.  Dizi oldukça yaygın olarak izlediğimiz bir konuyu ele almasına rağmen hikayeyi oldukça başarılı şekilde getirmiş izleyiciye. Soluk kesecek kadar gerilimli sahneler, güzel ve yakışıklı oyuncular, duygusal anlar diziyi çekici hale getirmiş. Dizinin izlenme oranlarına gelecek olursak şunu söyleyebilirim ki çoğu kişi ilk bölümü izleyip bu diziyi izlenecekler listesine dahil etmiş bile.

Kitapları çok seven ve hatta bir kitap mağazasında müdürlük yapan; Joe. Güzeller güzeli şair, sosyal medya aktif kullanıcısı ve yine kitaplara aşık biri daha; Guinevere. Joe karakterinin görüntüsünün altında ki karanlık yüzüyle dizide ki gerilimin baş kahramanı.  Tesadüfen karşılaştığı ve çok hoşlandığı  Guinver’nin sadece ismini duyduğu anda onun hayatının altından girip üstünden çıkmayı başarmıştır. Joe’nun Stalker tavırları karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeceksiniz. İşler Joe için oldukça iyi gidecek ve bir aşk hikayesi de izleyeceksiniz.

You aslında alışagelmiş bir hikayeyi konu almış fakat özgün katkılar, etkileyici çekim tarzı, karakter başarısı sayesinde izlenmeye değer bir hale dönüştürülmüş. Oldukça iyi bir başarı elde eden dizi birçok kitleye hitap edebiliyor. Vakit ayırılacak bir dizi olduğu aşikar. Mutlaka izlemeli ve bu gizemli dünyaya girmelisiniz.

[vurgu color=”#0a0000″]Fragman:[/vurgu]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ