The Punisher Dizisinin Konusu ve İncelemesi

  • 17 Mart 2019
  • 2.471 kez görüntülendi.
The Punisher Dizisinin Konusu ve İncelemesi

2017 yılında yayınlanmaya başlayan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip yabancı dizi önerilerimizden The Punisher dizisinin konusunu, fragmanını, IMDB puanını, yönetmenini, oyuncu kadrosunu ve yorumlarını makalemizden öğrenebiliriz.

Tür: Aksiyon, Suç, Macera

İMDB: 8,6

Yıl: 2017-2019

Ülke: ABD

Yönetmen: Steve Lightfoot

Oyuncular: Jon Bernthal, Amber Rose Revah, Ben Barnes 

Aksiyon dizisi olan The Punisher 2017 yılında izleyicileri ile buluşmuş bir Netflix ve Marvel ortak dizisidir. 2004 yılında Punisher dizisinin bir film uyarlaması, 2005 yılında ise bir video oyunu da bulunmaktadır. Dizinin başrolünde Frank karakterini Jon Bernthal canlandırmaktadır. Frank yani Punisher’ in hikâyesi sizleri de etkileyecektir.

Diziye rasgele olduğu düşünülen üç cinayetle giriş yapılıyor. Daha önceden deniz piyadesi olarak görev yapmış olan Frank’ ın hikâyesini işleyen dizi oldukça heyecanlı aksiyonlarla dolu. Frank Afganistan’ da karıştığı bir olay sonucunda ölü olarak gösteriliyor. Bu arada ailesi de cani bir şekilde katledilen Frank intikam almak amacıyla suçlularla kıyasıya bir mücadeleye girişmektedir. Adı bir süre sonra suçluları cezalandıran olarak anılmaya başlanır. Dizinin ilerleyen bölümlerinde kendini askeri bir komplo içinde buluyor.

Dizinin ilk bölümünde olaylar karışık bir şekilde ele alınmış. Konular her zaman yeni sorulara işaret etmekte. Ancak ilerleyen bölümlerinde bu soruların yanıtları alınmaya başlayacak. Bu gizem izleyicileri diziye çekmektedir. Punisher karakterini yansıtan Frank rolünün hakkını tam olarak vermektedir. İçinde birikenleri boşalttığı balyozla duvarları yıktığı sahneler oldukça ilgi çekicidir.

The Punisher başlangıçta hikâyeyi yansıtmakta tutuk olsa da ilerleyen bölümlerde izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Özellikle aksiyon sahnelerinin izlemekten keyif alacaksınız. Dizinin başrol oyuncusu Frank içinde bulunduğu psikolojiyi izleyiciye çok iyi aktarmış, diziyi izlemekten keyif alacaksınız.

[vurgu color=”#0a0000″]Fragman:[/vurgu]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ