Mezarına Tüküreceğim Filmi Konusu İmdb

  • 31 Ocak 2021
  • 3.101 kez görüntülendi.
Mezarına Tüküreceğim Filmi Konusu İmdb

Mezarına Tüküreceğim 1978 yapımı bir film olup gerilim filmleri arasındaki yerini film önerileri listesinde “En Vahşi 10 Film” arasına yerleşerek tescillemiştir. Orijinal adı ” I Spit on Your Grave” olan filmin “Dünyanın Sonu” ve “Kana Susayanlar” gibi filmleriyle dikkat çeken Steven R. Monroe bu eserinde yönetmenliğini üstlenmiştir.

Korku filmleri arasında yer alan bu filmin senaryosunun altındaki iki imza ise Stuart Morse ve Meir Zarchi isimlerine aitti. Filmin görüntü yönetmeni Damian Bromley, bestecisi ise Corey A. Jackson dur.

Mezarına Tüküreceğim Film Konusu;

The Philly Kid ve The Stranger Within gibi filmlerde oyunculuğunu konuşturan Sarah Butler bu filmde başrolü üstlenmekte ve Jeff Branson, Andrew Howard, Chad Lindberg, Daniel Franzese gibi oyuncularla kadroyu tamamlamaktadır.1978 yapımı Day of The Woman filminin yeni versiyonu olan Mezarına Tüküreceğim; genç ve güzel bir kadın olan Katie, hayali modellik yapan bir kadındır.

Son derece güzel ve bakımlı olan bu kadın firmasının ayarladığı bir çekim gittiği nehir kenarındaki sessiz ve huzurlu evinde her şey başlamaktadır. Burada hayatına normal bir şekilde devam ederken bir süre sonra hiç tanımadığı kasabanın dört serserisi ve şerifi tarafında çeşitli işkencelere maruz bırakılıp, işkenceyle kadına tecavüz ederler.

Daha sonradan tüm bu olanları kimseyle paylaşmaması için güzel kadını ölümle tehdit ederek susturmaya çalışırlar. Fakat daha sonra genç kadın tüm bu olanlar için hepsinin izini tek tek bulup, hepsinden intikamını tek tek alacaktır.

Mezarına Tüküreceğim Film Gerilim Sahneleri ;

Gerilim filmleri arasında oldukça iddialı olan bu film 106 dakika boyunca sizi macera dolu sahneleriyle ürpertecek ve filmin sonunu merakla bekletecektir. Filmi izlediğiniz takdirde film önerileri listenize bu filmi eklemeniz kaçınılmaz bir son olacaktır. 4 Temmuz 2014 tarihinde vizyona giren Mezarına Tüküreceğim için biletlerinizi hemen alabilirsiniz.

Mezarına Tüküreceğim Filmi Daha Detaylı Bilgiler :

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ