bunuizledinmi.com

Masumiyet son bölüm de yaşananlar

49 views
06 Mayıs 2021 - 15:26
MASİMİYET SON BÖLÜM YAŞANANLAR

Masumiyet son bölüm, Hale’nin efsane plan yapması  sonucu köşeye sıkışan İsmail, kendi diliyle suçunu itiraf etmekle birlikte teslim olmak zorunda kaldı. İsmail’in insanı şok eden itirafıyla adeta yer yerinden oynarken, Umut’un o gece vaka yerinde olduğunun ortaya çıkmasından sonra davanın seyri değişti.

Bahar ve Ela ortaya çıkan şok gelişmelerle sarsılır, birbirlerinden habersiz aynı hakikatı arayan ve anne kız, gerçekler ve yalanlar arasında boşlukta kalır. İsmail’in gölgesinden kurtulan Hale ve İlker için ise zaman, karanlık aile geçmişleriyle hesaplaşma vaktidir. İsmail’in yıllarca gözlerden saklamayı başardığı hastalıklı dünyası göz önüne serilirken İlker, İrem ve Ela arasındaki dengeler bir defa daha değişmiş olur. Harun’un gizli gündemleri ise saklı kalmış bambaşka gerçekleri su yüzüne çıkarmak üzeredir.

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir erkeğe aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite talebesi değil babasının, başkasıyla evlenmek suretiyle olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin yaşamı, Ela’nın 19. Yaş gününde sonsuza kadar değişir.

Masumiyet yeni bölüm ne zaman? Masumiyet yeni bölüm fragmanı başladı mı? İşte detaylar.

Gerçek para kazanabileceğiniz sitemize davetlisiniz?

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı ankara spa, ankara masaj merkezi istanbul hurdacı, kadıköy hurdacı, bostancı hurdacı ankara diş tedavisi günübirlik turlar