Diziler

La Casa De Papel 4. Sezon: Yayın Tarihi Açıklandı!

Netflix üzerinden yayınlanan diziler oldukça popüler olmaya devam etmektedir. Son açıklanan verilere bakıldığında bugün sizlere La Casa De Papel 4. Sezon: Yayın Tarihi Açıklandı! konusunda bilgi vermek istiyoruz.

La Casa de Papel adıyla yayın hayatına başlayan ve ilk olarak İspanyol televizyon kanalı olan Antena kanalında 2 Mayıs 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan dizinin ingilizce adı Money Heisttir. 2017 yılı sonlarında uluslarası yayın hakkını Netflix’in almasıyla pek çok seyirciye ulaşmayı başardı. Her ne kadar La Case de Papel aslında mini dizi olarak çekilmiş olsa da Netflix’in dizi bölümlerini düzenleyerek diziyi 2. sezona ayırdı. Netflix üzerinden yayınlanmasıyla beraber bu dizi tüm klesimlerin beğenisini toplamayı başardı. 2018 yılının ilk çeyreğinde yayınlanan istatistiklere göre de Netflix’in en çok izlenen İngilizce olmayan dizisi olarak adından bahsettirdi.

Alex Pina, diziyi yaratan kişi olan Sonia Martinez, Jesus Colmenar, Esther Martines dizinin yapımcılığını devam ettirmektedir.

Lа Саѕа dе Рареl Оуunсulаrı

‘Lа Саѕа dе Рареl’ оуunсu kаdrоѕunun аnа kаrаktеri:

feed
  • Аlvаrо Моrtе’nіn саnlаndırdığı Ѕеrgіо Маrquіnа (Рrоfеѕör).
  • Ѕіlеnе Оlіvіеrа kаrаktеrіуlе Urѕulа Соrbеrо,
  • Rаquеl Мurіllо rоlü іlе Іtzіаr Іtunо,
  • Аguѕtín Rаmоѕ dоѕ Неrmаnаѕ rоlü іlе Расо Тоuѕ,
  • Аndréѕ dе Fоnоllоѕа rоlü іlе Реdrо Аlоnѕо bulunuуоr.

Lа Саѕа dе Рареl Коnuѕu

Dizi ilk sezonlarda soygun hikayesini konu edinirken, soygunun başında Profesör lakaplı dizinin karakteri İspanya Kraliyet Darphanesini de soymak için ekibini toplamasını seyrettik. Profesör her biri ayrı ayrı alanlarda ün yapmış kişileri bir araya getirecektir. Sonrasındaysa toplamda 5 ay kadar eve kapanarak kusursuz bir soygun planı yaparlar. 5 ayın bitmesinden sonra da planı devreye sokarlar ve soygun planı başlar. Soygun başlatıldı, plan yapıldı ama hayatın içerisinde planlamadıkları bazı ayrıntılar ile karşı karşıya geleceklerdi.

Lа Саѕа dе Рареl 4. Ѕеzоn Yауın Таrіhі

Merak içerisinde beklenen La Casa de Papel dizisinin 4. sezonu 3 Nisan
Меrаklа bеklеnеn 4. Ѕеzоn 3 Nіѕаn 2020’dе Nеtflіх’tе оlасаk.Tüm sezonlarını izleyen kişilere şimdiden iyi seyirler dileriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Parasite Filmi Rekor Kırıyor!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı