En İyi Korku Filmleri | Dehşet Verici Korku Filmleri Listesi | [Güncellendi]

  • 15 Kasım 2019
  • 2.299 kez görüntülendi.
En İyi Korku Filmleri | Dehşet Verici Korku Filmleri Listesi | [Güncellendi]

2017,2018 ve 2019’un en iyi korku filmlerini sizler için listeledik. Dehşet verici korku ve gerilim filmi önerileri bunuizledinmi.com’da.

Korku filmleri sevenler için en yeni korku filmlerini bir araya getirdiğimiz bir film listesi hazırladık. Son yılların En İyi Korku Filmleri listemizdeki filmleri IMDB puanlarına göre seçtik ve sıraladık. Korku Filmleri listemizde 2015,2016,2017,2018 ve 2019 yılına ait filmler yer almaktadır.Teknoloji, Finans, WordPress ve Sosyal Medya Portalı

16) The Axiom

En İyi Korku Filmleri

En iyi korku filmleri listemize The Axiom filmiyle başlıyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tür: Korku, Gerilim

İMDB: 7,0

Yıl: 2018

Yönetmen: Nicholas Woods

Filmin Konusu: Grubunun güvenliği riski altında, genç bir kadın kız kardeşinin çok boyutlu bir canavar dünyasında mahsur kaldığı bir Ulusal Ormana girer.

Fragman:

15) Dehşet Odası (Green Room)

En İyi Korku Filmleri

En iyi korku filmleri listemize Dehşet Odası filmiyle devam ediyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tür: Korku, Gerilim, Müzik

İMDB:  7,0

Yıl:  2015

Yönetmen: Jeremy Saulnier

 Filmin Konusu: Bir punk rock grubu, bir neo-Nazi cilt kafasındaki barda bir cinayete tanık olduktan sonra hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalıyor.

Fragman:

14) Dehşet Kapanı ( The Cabin in the Woods)

En İyi Korku Filmleri

En iyi korku filmleri listemize Dehşet Kapanı ( The Cabin in the Woods) filmiyle devam ediyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tür: Komedi, Korku

İMDB: 7,0

Yıl: 2011

Yönetmen: Drew Goddard

 Filmin Konusu: Beş arkadaş uzak bir kabinde mola verdiler, pazarlık ettiklerinden daha fazlasını elde ettiler ve ormanda kabinin arkasındaki gerçeği keşfettiler.

Fragman:

13) Kanıma Gir ( Let Me In)

En İyi Korku Filmleri

En iyi korku filmleri listemize Kanıma Gir ( Let Me In) filmiyle devam ediyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tür: Dram, Korku, Fantastik

İMDB:  7,1

Yıl:  2010

Yönetmen: Matt Reeves

 Filmin Konusu: Kabadayı genç bir çocuk, vasisiyle gizlilik içinde yaşayan genç bir dişi vampirle arkadaş olur.

Fragman:

12) Nefesini Tut ( Don’t Breathe)

En İyi Korku Filmleri

En iyi korku filmleri listemize Nefesini Tut filmiyle devam ediyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tür: Korku, Gerilim, Suç

İMDB: 7,1

Yıl: 2016

Yönetmen: Fede Alvarez

Filmin Konusu:Büyük bir servetle uzaklaşmayı umarak, hırsızların üçlüsü göründüğü kadar çaresiz olmayan kör bir adamın evine girer.

Fragman:

11) Kemik Balta ( Bone Tomahawk)

En iyi korku filmleri listemize Kemik Balta filmiyle devam ediyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tür: Dram, Tarih, Korku

İMDB: 7,1

Yıl: 2015

Yönetmen: S. Craig Zahler

 Filmin Konusu: Eski batının ölmekte olan günlerinde, yaşlı bir şerif ve postası, kasaba doktorlarını yamyamcı mağara sakinlerinden kurtarmak için yola çıktı.

[vurgu color=”#0a0000″]Fragman:[/vurgu]

10) Öldüren Sis (The Mist)

En İyi Korku Filmleri

En iyi korku filmleri listemize Öldüren Sis (The Mist) filmiyle devam ediyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tür: Korku, Bilim Kurgu

İMDB: 7,2

Yıl:  2007

Yönetmen:  Frank Darabont

 Filmin Konusu: Bir ucube fırtına küçük bir kasabada küçük bir vatandaş grubunun bir süpermarkette yer aldığı ve yaşamları için savaştığı kana susamış bir tür yaratır.

Fragman:

9) Cloverfield Yolu No:10 

En İyi Korku Filmleri

En iyi korku filmleri listemize Cloverfield Yolu No:10 filmiyle devam ediyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tür: Korku, Dram, Gizem

İMDB: 7,2 

Yıl: 2016

Yönetmen: Dan Trachtenberg

 Filmin Konusu: Bir araba kazası geçirdikten sonra, dış dünyanın yaygın bir kimyasal saldırıdan etkilendiğini iddia eden iki erkekle birlikte bir sığınakta tutulmaktadır.

Fragman:

8) Ayin (Hereditary)

En İyi Korku Filmleri

En iyi korku filmleri listemize Ayin (Hereditary) filmiyle devam ediyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tür: Korku, Dram, Gizem

İMDB: 7,3

Yıl: 2018

Yönetmen: Ari Aster

 Filmin Konusu: Ailenin ana babası vefat ettikten sonra, kederli bir aile trajik ve rahatsız edici olaylar tarafından perili kalır ve karanlık sırları çözmeye başlar.

Fragman:

7) Climax

En İyi Korku Filmleri

En iyi korku filmleri listemize Climax filmiyle devam ediyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tür: Korku, Dram, Müzik

İMDB: 7,3

Yıl: 2018

Yönetmen: Gaspar Noé

 Filmin Konusu: Fransız dansçılar, ılıman bir gecede prova yapmak için uzak, boş bir okul binasında toplanır. Tüm gece kutlaması, sangria’larının LSD ile bağlanmış olduğunu öğrendiklerinde halüsinasyon kabusu haline dönüşür.

Fragman:

6) It

En İyi Korku Filmleri

En iyi korku filmleri listemize It filmiyle devam ediyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tür: Korku, Gerilim

İMDB: 7,4

Yıl: 2017

Yönetmen: Andy Muschietti

Filmin Konusu: 1989 yazında, bir grup zorba çocuk bir araya gelerek bir palyaço kılığına giren ve küçük Maine kasabaları olan Derry’nin çocuklarını avlayan, şekil değiştiren bir canavarı yok etmek için bir araya geliyorlar.

Fragman:

5) Korku Seansı

En İyi Korku Filmleri

En iyi korku filmleri listemize Korku Seansı filmiyle devam ediyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz. Teknoloji, Finans, WordPress ve Sosyal Medya Portalı

Tür: Korku, Gerilim, Gizem

İMDB: 7,5

Yıl: 2013

Yönetmen: James Wan

 Filmin Konusu:Paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren, çiftlik evlerinde karanlık bir varlıkla terörize edilen bir aileye yardım etmeye çalışıyor.

[vurgu color=”#0a0000″]Fragman:[/vurgu]

4) Train to Busan

En İyi Korku Filmleri

En iyi korku filmleri listemize Train to Busan filmiyle devam ediyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tür: Korku, Aksiyon,Gerilim

İMDB:  7,5

Yıl:  2016

Yönetmen: Sang-ho Yeon

Filmin Konusu:Güney Kore’de bir zombi virüsü patlarken, yolcular Seul’dan Busan’a giden trende hayatta kalmak için mücadele ediyorlar.

Fragman:

3) Zombieland

En iyi korku filmleri listemize Zombieland filmiyle devam ediyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tür: Korku, Komedi, Aksiyon

İMDB: 7,6

Yıl:  2009

Yönetmen:  Ruben Fleischer

Filmin Konusu: Ohio’daki ailesine ulaşmaya çalışan utangaç bir öğrenci, son Twinkie’yi bulmaya çalışan silahlı sert bir adam ve bir çift kızkardeş, zombi dolu bir Amerika’da seyahat etmek için bir eğlence parkına girmeye çalışıyor.

Fragman:

2) Sessiz Bir Yer ( A Quiet Place)

1-En İyi Korku Filmleri

En iyi korku filmleri listemize Sessiz Bir Yer filmiyle devam ediyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tür: Korku, Dram, Gerilim

İMDB: 7,6

Yıl:  2018

Yönetmen:John Krasinski

 Filmin Konusu: Kıyamet sonrası bir dünyada, bir aile ultra hassas işitmeye sahip canavarlardan saklanırken sessizlik içinde yaşamaya zorlanır.

Fragman:

1) Kapan (Get Out)

1-En İyi Korku Filmleri

En iyi korku filmleri listemize Kapan (Get Out) filmiyle son veriyoruz. Korku filmimiz IMDB +7 puanıyla listemizde özellikle yer vermek istediğimiz bir yapımdır. Korku ve Gerilime doymak isteyen herkesi en korkunç filmlerden biri olan filmimizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tür: Korku, Gizem, Gerilim

İMDB: 7,7

Yıl: 2017

Yönetmen: Jordan Peele

 Filmin Konusu:Genç bir Afrikalı-Amerikalı, hafta sonu boyunca beyaz kız arkadaşının ailesini ziyaret eder, onun kabul edilmesindeki huzursuzluğu sonunda kaynama noktasına gelir.Teknoloji, Finans, WordPress ve Sosyal Medya Portalı

Fragman:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ