bunuizledinmi.com

Kılıçdaroğlu’na tepki gösteren kadın SABAH’a konuştu!

36.402 views
31 Ağustos 2021 - 22:57
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Çorum’da esnaf ziyareti yaptığı sırada “Çocuğuma dokunma. Hadi yürü yürü” diyerek tepki gösteren Münevver Arıcı (54) SABAH’a konuştu. Kılıçdaroğlu’na tepkisinin HDP ile ittifak yaptığı için olduğunu belirten Arıcı; “Ne ben ne de oğlum Ak Parti üyesi değil. Halk Tv ve yorumcusu bizi hedef gösterdiği için tehditler alıyoruz. Suç duyurusunda bulunacağız” dedi.

Çorum‘da esnaf ziyaretine çıkan Kemal Kılıçdaroğlu, tarihi Arasta çarşısında “Nasılsınız, iyi misiniz?” diye sorduğu Münevver Arıcı’nın tepkisiyle karşılaşmıştı. Kılıçdaroğlu’na neden tepki gösterdiği merak edilen Münevver Arıcı ve oğlu Birol Arıcı, CHP‘nin yayın organı Halk TV’nin ve yorumcularının hedefi haline geldi.

NEDEN TEPKİ VERİDĞİNİ SABAH’A ANLATTI

İlkokul birinci sınıfa başlayacak olan torununa okul malzemeleri almak için tarihi Arasta’ya gittiklerini belirten Münevver Arıcı; “Ben kızım ve torunlarımla alış verişe gelmiştim. Hanın üç ara koridoru var. Polisler han ve çevresinde tedbir almışlardı. Kılıçdaroğlu’nun geldiğini söylediler. Biz çarşıdan ayrılmak istedik. Bir ve ikinci koridorlardan polis çıkmamıza izin vermedi. 3. koridordan çıkmak istedik. O sırada Kılıçdaroğlu geliyordu. Biz yürüyüp gitmek istedik ama Kılıçdaroğlu’nun korumaları bizi durdurdu. Bu sırada Kılıçdaroğlu bize doğru geldi ve nasılsınız dedi. Kızım iyiyiz teşekkür ederiz dedi. Daha sonra torunuma doğru gelince ben ” Çocuğuma dokunma. Hadi yürü yürü” dedim ondan sonra polisler bizi uzaklaştırdı” dedi.

HDP İLE İTİTFAK YAPTIĞI İÇİN TEPKİ GÖSTERDİM

Kemal Kılıçdaroğlu’na terör örgütü PKK’nın siyasi kolu HDP ile örtülü ittifak yaptığı için tepki gösterdiğini belirten Münevver Arıcı; “Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki göstermemin nedeni HDP ile ittifak yapmasıdır. Ben iyi televizyon izlerim. Haberlerde gördüm. Kılıçdaroğlu Selahattin Demirtaş’ın tahliye edilmesini istiyordu. Biranda onu karşımda görünce Demirtaş ile el sıkıştığı an gözümün önüne geldi ve “Çocuğuma dokunma hadi yürü yürü” diyerek tepki gösterdim” dedi.

HALK TV VE YORUMCUSU HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ

Münevver Arıcı’nın oğlu Birol Arıcı (31) ise ; Halk TV ve bir yorumcusu annemi ve beni sürekli hedef gösteriyor. Benim olayla hiç bir alakam yok. Olay anında orada bile değildim. Ancak hem beni hem de annemi Ak Parti üyesi olduğumuz yönünde haber yaptılar. Ne ben ne da annem Ak Parti üyesi değiliz. Bizi açıkça yıpratmaya ve hedef göstermeye çalışıyorlar. Halk TV ve orada konuşan yorumcusu yüzünden yüzlerce tehdit mesajları alıyoruz. O yüzden salı günü Halk TV ve yorumcusu hakkında annemle birlikte savcılığa suç duyurusunda bulunacağız” diye konuştu.

KAYNAK: SABAH GAZETESİ

HABER: ALİ ALTUNTAŞ

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı ankara spa, ankara masaj merkezi istanbul hurdacı, kadıköy hurdacı, bostancı hurdacı ankara diş tedavisi günübirlik turlar