John Wick 3 Parabellum İncelemesi

  • 25 Ekim 2019
  • 876 kez görüntülendi.
John Wick 3 Parabellum İncelemesi

John Wick 3

John Wick 3 Parabellum başrolünü Keanu Reeves’in oynadığı 2019 yılında vizyona giren bir aksiyon filmidir.Filmin yönetmenliğini  Chad Stahelski yapmaktadır. Filmin bütçesi 75 milyon Dolar ve filmin gişeside 312.7 milyon dolar dır.

John Wick 3 Özet

Parabellum filmi 17 Mayıs 2019’da vizyona girmiştir.John Wick 2’nin devam filmi olan ve  başrolünde Keanu Reeves’in yer aldığı John Wick 3 Parabellum filmi, John Wick’i öldürmeye çalışan suikastçılara karşı verdiği mücadeleyi ele alıyor. Ölüsüne 14 milyon dolar verilecek olan John Wick, Yüksek Şura üyesi birisini öldürdüğü için kovalanıyor. Daha önce ölmesi gerekirken Continental yöneticisi Winston ona kaçması için bir fırsat veriyor. Bu bir saatlik zaman sonunda üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecek.Size 2 saat 10 dakika boyunca harika bir aksiyon filmi sizlerle karşı karşıya.

john wick 3

Keanu Reeves

 

KeanuReevesLakehouse.jpg 2 Eylül 1964 tarihinde Lübnan’da doğmuştur.Kanadalı aktör, yapımcı, yönetmen ve müzisyen dir. Annesi ile babası Beyrut’ta tanışmışlardır. Annesi İngiliz, babası Çin doğumlu bir Havai dir. Ancak kendisini Kanada’da büyüdüğü için Kanadalı olarak görmektedir.

Keanu Reeves Filmleri

John Wick 3, John Wick 2, The Whole Truth, Yanlış Kapı, John Wick, 47 Ronin, Man of Tai Chi, (2013) İlk yönetmenlik denemesi olan filmdir. Street Kings , The Matrix Revolutions  Enter the Matrix , The Matrix Reloaded , Üçüncü Göz , The Matrix , Şeytanın Avukatı, Paul Sutton , Johnny Mnemonic , Speed  Little Buddha , Even Cowgirls Get the Blue , Much Ado About Nothing ,Bram Stoker’s Dracula           My Own Private Idaho , Bill & Ted’s Bogus Journey  , Point Break

John Wick 3 Fragman

Oyuncular

Anjelica Huston – Hiroyuki Sanada – Keanu Reeves – Cecep Arif Rahman – Halle Berry – Yayan Ruhian Laurence Fishburne – Tiger Hu Chen- Lance Reddick -Ian McShane – Asia Kate Dillon- Jason Mantzoukas- Ruby Rose – Mark Dacascos

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ