Filmler

I’m Thinking of Ending Things İnceleme Analizi

Charlie Kaufman’ın 2020 yılında dikkat çeken filmleri arasında yer alan bu yapım, kurgusuyla da ilgi görüyor. Bu film içinde erkek arkadaşının hareketleri karşısında şüpheci davranan kadının yaşadıklarından söz ediliyor. Erkek arkadaşının anne ve babasıyla kırsal bir yerleşim yerine giden kadının burada yaşadıklarını ele alıyor. 

İlk başlarda sıradan bir ilişki gibi görülse de sonradan sırların açığa çıkmasıyla karmaşık bir olay örgüsüne sahip olan bu yapım, oyuncularıyla da dikkat çeken bir halde yer alıyor.

Jessie Buckley, Toni Collette, Jesse Plemons ve David Thewlis gibi isimler dram türündeki bu yapımda etkileyici performanslarıyla sinema izleyicilerinin ilgisini çekmeyi de başarıyor.

I’m Thinking of Ending Things Hakkında Bilgiler;

Film Süresi: 2 sa. 14 dk.Dramalar
Yeni sevgilisine dair şüpheleri olan bir kadın, ücra bir çiftlikte yaşayan anne babasıyla tanışmak için onunla yola çıkar. Ancak hiçbir şey göründüğü gibi değildir.
Başroldekiler:Jessie Buckley,Jesse Plemons,Toni Collette
İlk gösterim tarihi: 4 Eylül 2020
Yönetmeni: Charlie Kaufman
Senaryo: Charlie Kaufman
Uyarlandığı eser: I’m Thinking of Ending Things
Sinematografi: Łukasz Żal

bunuizledinmi.com

Sinemaya olan sevgisini daha üst boyutlara taşımak amacıyla 2018'Yılında Bunuizledinmi.com'u kurdu. Bunuizledinmi.com'u sinema severlerin aradığı herşeyi bulabileceği bir site haline getirmek için çok çalışıyor. Sizde Editör/Yazar Olmak İstiyorsanız Bize İletişim linkinden ulaşabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu