bunuizledinmi.com

I Care A Lot Film Konusu

40 views
06 Mart 2021 - 0:02
I Care A Lot Özeti ; 

Amerikan rüyasının yegane temsili olan vasi tayin etme konusunda hizmet veren Marla karakterinin işlerini markaja alan filmde macera dolu bir hikaye anlatılıyor. Marla yaşlı insanların kendine bakamaz duruma geldiklerinde devletin vasi tayin ettiği kanunlardan faydalanarak, sahibi olduğu şirketi mali açıdan besleyen kurnaz biridir.

I Care A Lot İMDb

Para vererek kendine bakamaz raporu çıkarttığı yaşlıları mahkeme kararıyla kendi yönetimine alan Marla, huzurevine kapattığı yaşlıların tüm mali varlığını yasal açıklıkları kullanıp kendi üzerine geçirerek keyif sürmektedir. Marla himayesinde zavallı yaşlılardan biri ölünce, kendine yeni bir av aramaya başlar. Maddi durumu çok iyi olan ve yaşayan bir akrabası bulunmayan Jennifer’ı kendine hedef olarak seçer. Jennifer hakkında mahkemeye sahte doktor raporu sunarak onu da diğer yaşlı insanları zorla yerleştirdiği huzur evine yerleştirir ve mal varlığının yönetimini eline geçirir.

Film hakkında Yorumlar ;

Marla için sıradan zorbalıklarından biri olan bu dosya, hiç tahmin edemeyeceği bir yasadışı sarmalın lideriyle kafa kafaya gelmesine sebep olur. Önüne çıkacak tek bir akraba ya da temsilcisi olmayan zavallı yaşlı Jennifer’ın aslında 5 yaşında öldüğünü öğrendiği an Marla için geri dönülmesi imkansız bir savaş başlar. Göründüğü gibi olmayan yalnızca Marla değildir. Jennifer da kendinden hiç beklenmeyen bir potansiyelle yasa dışı dünyanın ordularını Marla’nın üzerine salar. Bir anda hayatının alt üst olmasıyla Marla’nın kurduğu dolandırıcılık düzeni yerini elmas kaçakçılığına değin uzanan suç silsilesine bırakır.

I Care A Lot Film Hakkında

Yayınlanma Tarihi; 19 Şubat 2021 VOD çıkış tarihi
Film-Süresi ; 1s 58dk / Gerilim, Komedi
Yönetmen J Blakeson
Oyuncular: Rosamund Pike, Eiza Gonzalez, Dianne Wiest
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı ankara spa, ankara masaj merkezi istanbul hurdacı, kadıköy hurdacı, bostancı hurdacı ankara diş tedavisi günübirlik turlar