bunuizledinmi.com

Hulusi Akar ve Süleyman Soylu birbirine girdi! O isim araya girdi

Hulusi Akar ve Süleyman Soylu birbirine girdi! O isim araya girdi
Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan, bugünkü köşe yazısında Hulusi Akar ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında gerilim yaşandığını yazdı.

Ahmet Takan, Korkusuz’daki bugünkü yazısında Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında gerilim yaşandığını söyledi. Öte yandan AK Parti’nin yeni çözüm sürecine gidebileceğini yazan Ahmet Takan, saray yazarı Selvi’nin yazısını hatırlatarak, “El altından pazarlık yaptığınızı, gizli gizli görüştüğünüzü yazıyorduk… Kızıyordunuz, hakaret ediyordunuz, utanmadan yalanlıyordunuz!.. Ne oldu?.. İktidar yanlısı Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, önce bebek katili Abdullah Öcalan’a görüş izni verileceğini yazdı.” ifadelerini kullandı.

HULUSİ AKAR VE SÜLEYMAN SOYLU ARASINDA GERGİNLİK
” Ankara’nın derin koridorlarından bir kulis notu aktarayım” diyerek Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasındaki çekişmeyi yazan Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan, “Savunma Bakanı Hulusi Akar, Jandarma Genel Komutanlığı’nın Bakanlığına bağlanması için yoğun gayret gösteriyormuş. Bu yüzden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bugünlerde arası iyi değilmiş. Düğümün çözülmesinde MİT Başkanı Hakan Fidan’ın net tavrı etkili olacakmış…” yazdı.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.