Hercai Son Bölüm de Neler Oldu? Hercai 32. Bölüm

  • 15 Şubat 2020
  • 549 kez görüntülendi.
Hercai Son Bölüm de Neler Oldu? Hercai 32. Bölüm

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai, dün akşam da seyircisinin nefesini kesti. Hazar, Miran ile görüşerek kızıyla birleşmesini isterken, Azat, uzaktan sevdiği aşkı Elif’in dertlerini dinledi.Sevdiğiyle ilk sevgililer gününü yaşayan Miran, Reyyan için harika bir sürpriz hazırladı. Bu sürprize sevinen Reyyan, Miran’a bir kez daha aşık oldu.   Hercai Son Bölüm de Neler Oldu? Hercai 32. Bölüm Özeti Nasıl? İşte Tüm Detaylar…

Hercai Son Bölüm de Neler Yaşandı? 

Miran, ortaklığa devam edeceklerse özellikle Reyyan’ın zarar görmesini engellemek amacıyla Hazar ile yaptıkları anlaşmanın herkesten saklanmasını ister. Fakat bu karar Reyyan’ın yaşadığı hayal kırıklığını düzeltmek için Miran’ın Reyyan’a yaklaşmasını zor hale getirir.

Miran ve Hazar Buluştu – Hercai Son Bölüm 

Kızı ile Miran’ın ayrı kaldıkları her an acı çekmesine dayanamayan Hazar, bu sevdanın yarım kalmasına razı olmayarak bu ikiliyi bir araya getirmeye çalıştı. Miran ile görüşen Hazar, Reyyan ile Miran’ın birleşmesi adına elinden gelen herşeyi yaptı.

Elif’in Duydukları Canını Yaktı

Azize’nin kurduğu oyun ile Aslanbey konağına geri dönmek zorunda kalan Elif’in duydukları canını yaktı. Artık sevdiklerinin hayatını babaannesinin oyunlarıyla tehlikeye girmesini istemez. Elif, intikamına son vermek için Azize’nin beklemediği bir karşılık verdi.

Azat, Yeni Kararlar Aldı! – Hercai Son Bölüm 

Uzaktan sevmenin ne demek olduğunu iyi bilen Azat, kendinin yaşadığı acıları Elif’în yaşamaması için yeni kadarlar alır. Fakat bu durum Handan’ın hiç hoşuna gitmemektedir. Şadoğlu ailesinde yeni bir kriz baş gösterir. Tam da bu sırada iki ailenin gündemi değişir.

Miran Sevgililer Günü Sürprizi Hazırladı

Yönetim kurulu başkanı olacağına kesin gözüyle bakılan Azize, yaptıklarından ötürü kendisini hedef alan Gönül’ün yaptıklarıyla en değerli varlığını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Sevdiği kadının hayallerini gerçekleştirmek için yaşanan tüm olumsuzlukları tüm sorunları bir kenara bırakan Miran, geçirecekleri ilk sevgililer gününde Reyyan’a harika bir sürpriz hazırlayarak onun gönlünü feth etmeyi başarır. Sürprizle karşı karşıya kalan Reyyan, ne yapacağını bilmeden, Miran’a sarılarak ona olan aşkı depreşir.

Hercai 32. Bölüm

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeni Dizi “Gel Dese Aşk” Yakın Zamanda ATV’de!

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ