CHP’den Üzücü Haber Geldi Başkan Hayatını Kaybetti Başımız Sağolsun

Mücadelesi, kararlı duruşu ile tanımaktan haysiyet duyduğum, eş güdümlü yol yürümekten gurur duyduğum,başkanımız, değerli yoldaşım kaybetmişiz. İnanamıyorum. Çok üzgünüm. Çok erken gittin başkanım. Çok erken veda ettin bize. Olmadı. CHP örgütümüzün, dostları, sevenleri ve ailesinin başı sağ olsun. Yattığın yer seni incitmesin.”

CHP’den üzücü haber geldi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu, hayatını kaybetti. Rize Fındıklı İlçe Başkanı CHP’li Kadirhan Kadıoğlu, geçirdiği kalp krizi neticesinde yaşamını yitirdi.

Acı haberi CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca duyurdu. Karaca’nın X hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

“Mücadelesi, kararlı duruşu ile tanımaktan haysiyet duyduğum, eş güdümlü yol yürümekten gurur duyduğum, Rize/Fındıklı ilçe başkanımız, değerli yoldaşım Kadirhan Kadıoğlu’nu kaybetmişiz. İnanamıyorum. Çok üzgünüm. Çok erken gittin başkanım. Çok erken veda ettin bize. Olmadı. CHP Rize örgütümüzün, dostları, sevenleri ve ailesinin başı sağ olsun. Yattığın yer seni incitmesin.”