FilmlerNetflix

Half of It Netfix Film İnceleme 2021

Alice Wu tarafından yönetilen bu film Netflix dijital platformundan izlenebiliyor. 2020 yılının romantik komedi türündeki yapımları arasında olan bu yapımda Ellie Chu’nun başından geçen ilginç bir olayı konu ediniyor. Lise öğrencisi olan ve son derecede başarılı Ellie Chu’nun para karşılığında aşk mektubu yazması sonrasında gelişen olayları konu ediniyor.

Bu mektup sayesinde farklı aşk ilişkilerini keşfeden Ellie’nin değişiminden bahsediliyor. Romantik komedi filmlerine yönelen sinema severler için bu yapım son derecede ideal seviyede olacaktır. Son derecede ideal bir yapım olan Half of It adlı sinema filmi içinde sıcak olay örgüsünü görebilmek de mümkün kılınan bir gelişme olarak öne çıkıyor.

Half of It – Bir Bilsen Netfix Film Hakkında Bilgiler İmdb ;

Film Süresi:1 sa. 45 dk.Romantik Dramalar

Özet: Akıllı ama meteliksiz genç kız Ellie Chu, bir sporcu adına aşk mektubu yazmayı kabul edince beklenmedik şekilde bu oğlanla arkadaşlık kurar ve onunla aynı kıza âşık olur.

Başroldekiler:Leah Lewis,Daniel Diemer,Alexxis Lemire

İlk gösterim tarihi: 1 Mayıs 2020
Yönetmeni: Alice Wu
Senaryo: Alice Wu
Film müziğinin bestecisi: Anton Sanko
Yapımcılar: Alice Wu, Anthony Bregman

bunuizledinmi.com

Sinemaya olan sevgisini daha üst boyutlara taşımak amacıyla 2018'Yılında Bunuizledinmi.com'u kurdu. Bunuizledinmi.com'u sinema severlerin aradığı herşeyi bulabileceği bir site haline getirmek için çok çalışıyor. Sizde Editör/Yazar Olmak İstiyorsanız Bize İletişim linkinden ulaşabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu