Hakkımızda

bunuizledinmicomlogo

Bunuiledinmi.com’a hakkımızda sayfasına hoşgeldiniz.

bunuizledinmi.com 2018 yılının son aylarında kurulmuş Yabancı Dizi ve Film önerileri yaptığımız bir platformdur. Hakkımızda sayfamızda neden bunuizledinmi.com ‘u kurduğumuzu detaylı şekilde anlattık.

Hepimi boş zamanlarımızı nasıl değerlendirebiliriz düşüncesi içerisine girmiştir. Bazıları kitap olur, bazıları, yürüyüş yapar bazıları da yabancı dizi ve film izler. İşte biz bunuizledinmi.com ‘u boş zamanlarında film ve dizi izleyenler için kurduk. Boş zamanlarında film ve dizi izlemek isteyenlerin yaşadığı en büyük sorun ise beğeneceği güzel, IMDB puanı yüksek bir film veya dizi bulamamasıdır. Bunuiledinmi.com sizlerin bu sorununu gidermek için vardır. Websitemizde Film Önerileri, Yabancı Dizi Önerileri, Netflix olmazsa olmazım diyenler için Netflix Dizileri ve Netflix Filmleri tavsiyeleri bulunmaktadır.

Sizlerde bir Film ve Yabancı Diziyi izlemeden konusuna, yorumlarına ve IMDB puanına bakanlardansanız fazla uzağa gitmenize gerek yok. Bunuiledinmi.com bunların hepsini sizlere sağlıyor.

Ayrıca bunuiledinmi.com ‘a üye olarak beğendiğiniz yabancı dizileri ve filmleri favorilerinize ekleyerek film ve dizi arama derdinden kurtulabilirsiniz. Bana sadece izlemek yetmez, izlediğim filmleri ve yabancı dizileri çevremdeki insanlara tavsiye etmem gerekiyor derseniz. Websitemize üye olarak sizde film önerilerinizi ve yabancı dizi önerilerinizi bizlere gönderebilirsiniz.

Bizlere İletişim sayfamızdan mesaj atarak, bunuizledinmicom@gmail.com mail adresimize mail atarak veya Facebook, Twitter ve İnstagram hesaplarımıza özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı