bunuizledinmi.com

Selçuk Özdağ’dan Kritik Açıklama: Kılıçdaroğlu, Akşener ve Davutoğlu’na Suikast Yapılacak! Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Gündeme bomba gibi düşen açıklamalar yaptı..

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, siyasi parti liderlerine yönelik saldırılarla ilgili bir soruya verdiği yanıtta kendisine önemli bilgilerin geldiğini belirttti.
İŞTE ALDIĞI BİLGİLER

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Gündeme bomba gibi düşen açıklamalar yaptı..

Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara Çubuk’ta uğradığı linç girişimiyle ilgili “Kılıçdaroğlu orada öldürülecekti” açıklamasını yapan Gelecek Partili Selçuk Özdağ özellikle 3 siyasi liderin dikkatli olması gerektiğini söyledi.

“KILIÇDAROĞLU ŞİMDİ DAHA ÇOK HEDEFTE”

Cumhuriyet’e konuşan Özdağ; Türkiye’nin karışmasını isteyen rant sevdalılarının, şantajcı medya ve sermaye patronlarının olduğunu ileri sürerek; “Türkiye’de aydınlara saldırıldı, başbakanlar ve bakanlar öldürüldü. Sayın Kılıçdaroğlu’na yapılan linç girişimi önemli bir saldırıdır. Kılıçdaroğlu orada öldürülecekti. Kılıçdaroğlu şimdi daha çok hedefte” sözleriyel olası tehlikelere dikkat çekti.

İktidarda kirli işlere bulaşanların ve koltuklarını kirletenlerin olduğunu söyleyen Özdağ, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in bu kadar başarılı olunacağı düşünülseydi evine dahi girilebileceğini anlattı.

“ÖLÜMLERİ GÖZE ALDIK”

Tüm toplumu sağduyulu olmaya davet eden Özdağ, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu da Türkiye’yi ayağa kaldıracak ve bu kaoslarla beraber OHAL ilan edilerek içe kapatılacak ve muhalefet susturulacaktı. Kaos ortamından istifade etmek istiyorlar. Tarih onları yazacak, bu devlet kimsenin babasının değil. Ölümleri göze aldık, Türkiye kazansın istiyoruz. Esas azmettiricilerle hesaplaşacağız. Üç kişi hedefte; Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener ve Ahmet Davutoğlu. Önümüze önemli bilgiler de geldi. Kışkırtmak için perde arkasında bekleyenler var. Hızlı bir silahlanma var.”

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.