DizilerKategorisiz

Good Omens Dizisinin Konusu ve İncelemesi

2019 yılında yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından oldukça beğenilen yabancı dizi önerilerimizden Good Omens Dizisinin konusunu, fragmanını, IMDB puanını, yönetmenini, oyuncu kadrosunu ve yorumlarını makalemizden öğrenebilirsiz.

Tür:Komedi, Fantastik 

İMDB: 8,5

Yıl: 2019-….

Ülke: ABD

Yönetmen: Neil Gaiman, Terry Pratchett

Good Omens dizisi her insanın dikkatini çekebilecek bir senaryo ile 2019 yılında seyircisiyle buluşacak. İngiltere yapımlı bir dizi olacak olan Good Omens birçok kişi tarafından senaryosu nedeniyle beklenen bir yapım olmuştur. Dizinin konusu üç ayrı alana ayrılmaktadır. Bunlardan ilki dizinin komedi tarzıdır. Komedinin yanı sıra Dram ve Fantastiklik de içeren dizinin her bir bölümü ortalama 60 dakikadan oluşmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda oldukça popüler bir yönetmen olan Neil Gaiman oturmaktadır. Gaiman aynı zamanda bir çizgi roman yazarı olduğu için dizinin oldukça güzel bir içeriğe sahip olması bekleniyor. Dizi İngiltere’nin dünya çapında yayınlayacağı dizileri arasındadır. Dizinin baş rollerini Michael Sheen, David Tennant ve Jon Hamm paylaşmaktadır.

Good Omens Dizisinin Konusu

Dizi, kıyametin her geçen gün yaklaşmakta olduğu bir dünyada geçmektedir. Dizide, cennetin dünyadaki temsilcisi olarak karşımıza çıkan ve melek olan Aziraphale ile cehennemin dünyadaki temsilcisi olan Crowley konu olarak ele alınmaktadır.

Gaiman ve Terry Pratchett’in bir araya gelerek yazdığı 1990 yılında yayımlanan ve diziyle aynı ismi taşıyan romanından uyarlanan dizi de yukarıda saydığımız başrollerin yanı sıra önemli oyuncularda yer almaktadır. Bu oyuncular ise şu şekilde:

  • Jack Whitehall
  • Michael McKean
  • Miranda Richardson
  • Adria Arjona
  • Nina Sosanya
  • Ned Dennehy
  • Ariyon Bakare

Bu üst düzey kadrosu ve efsanevi senaryosu ile yabancı dizi önerimiz izleyicilerin dikkatini çekmeye devam edecek gibi duruyor.

feed
[ilgiliicerik icerik_id=”1969″]

Good Omens Nerede Yayınlanıyor

Dizimiz Netflix’e rakip olarak ortaya çıkan ve şimdiden adından söz ettiren Amazon Prime’da yayınlanmaktadır. Amazon ve BBC Two ortak yapımı olan dizi ayrıca BBC Two kanalında da yayınlanmaktadır.

Fragman:

Etiketler

bunuizledinmi.com

bunuizledinmi.com\\\'un kurucusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı