Diziler

Freud İnceleme

Netflix Freud Filmi İnceleme

Freud inceleme, Sigmund Freud’un erken dönemini konu alan Avusturya ve Almanya ortak yapımı olan bir suç dizisi. İlk olarak Netflix’de 23 Mart 2020’de  8 bölüm olarak 1.Sezon yayınlandı.Freud dizisinin yönetmenliğini Marvin Kren’in yaptığı dizide Freud’u Robert Finster canlandırırken Fleur Salomé’yi ise Ella Rumpf canlandırmaktadır.

Almanca dilinde yayımlanan dizi Netflix’in Avusturya’daki ilk orijinal serisiydi. Viyana’da geçen dizinin çekimleri ise Prag’da yapıldı. Dizinin hikayesi kısmen olarak gerçek olayları ele almaktadır. Freud’un nörolog olarak görev aldığı ilk evresinde bilinçaltı kuramını keşfedip geliştirmeye çalıştığı dönem bir dizi cinayetler ekseninde anlatılmaktadır. Suç ve gerilim türünde 19.yy Viyanasını anlatmaya çalışan dizidir.

Freud Dizisi Fragman

Freud 1. Bölüm

Kariyeri ile mücadele eden ve kokain koklayan Freud, korkunç bir suç haline gelir, ardından büyüleyici bir pislik tarafından yönetilen özel bir sese dönüşür.

Freud 2. Bölüm

Teorileri karşı çıktı, Freud kayıp bir masum arayışındaki yetkilileri ipucu buluyor. Ama gerçeğe ulaşmak için bir yabancıyla işbirliği yapmak zorunda kalıyor.

feed

Freud 3. Bölüm

Bir düello ile korkunç sonuçlar doğurarak ilginç bir hal alır. Sophia ölümcül tohumlar, hayalperest bir şekilde uyanır ve Freud kapalı bir zihnin kilidinin nasıl açacağını öğrenir.

Freud 4. Bölüm

Dilekler ve kabuslar ile birlikte Freud kendini yok etmenin eşiğine gelirken ve Sophia ile Viktor en derin arzularını fark ettikçe gerçekleşir.

Freud 5. Bölüm

Korkunç bir rüyadan esinlenerek yaşayan bir kabusu uyanan Fleur, Freud ile mücadele eder ve katiller dipsiz bir öfke ile ortaya çıktıkça kapanıyor.

Freud 6. Bölüm

Travmanın etkileri, ölü bir piyaniste bakarken Freud’dan bile şüphelenilenden daha derine iner. Viktor bir daveti kabul eder ve Kiss Heinz ile yüzleşir.

Freud 7. Bölüm

Gerçeği gizlemek için umutsuz olan Freud, perili daireye sığınır. Bir lanet mühürlenir ve karanlık olduğunda herkes en kötü korkularıyla yüzleşmek zorundadır.

Freud 8. Bölüm

Bir imparatorluk içsel bir daire kurguyu yükseltirken içeriden kuşatma altına girer. Bir kapı açıldığında, gerçekten kapanabilir mi?

Marvin Kren’in yönetmenliğini yaptığı suç temalı Freud dizi incelemesini Freud inceleme sizler için yaptık. Keyifli Seyirler…

Etiketler

bunuizledinmi.com

bunuizledinmi.com\\\'un kurucusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı