bunuizledinmi.comFOX TV Ana Haber Bülteni sunucusu Selçuk Tepeli, geçtiğimiz haftalarda çiftçilerle ilgili sunduğu habere sinirlenip bardağı fırlatmıştı. Tepeli’nin bu hareketi sonrası Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), FOX TV’ye para cezası vermişti.

‘FABRİKALARIMIZI 3-5 KURUŞA SATTINIZ’
FOX TV Ana Haber Bülteni sunucusu Selçuk Tepeli’nin canlı yayında yaptığı ekonomi eleştirileri sosyal medyada gündem oldu. Selçuk Tepeli, canlı yayında yaptığı ekonomiye dair açıklamalarla büyük beğeni topladı. Tepeli, “Cumhuriyetin 100 yılda ürettiği fabrikayı, işletmeleri, kamu şirketlerini 3 kuruşa 5 kuruşa satmışsın yabancılara.” ifadelerini kullandı.

‘MADEM SATTINIZ NERDE O PARA’
Yaşananlara tepkisini gösteren Tepeli, “Memlekette konut üretiyorsun alan yabancı. Bu ülkenin milleti yokmuş gibi. Memlekete ucuza çalışıyor diye kontrolsüz yasa dışı içeri kabul ettiğin göçmen alıyorsunuz. Cumhuriyetin 100 yılda ürettiği fabrikayı, işletmeleri, kamu şirketlerini 3 kuruşa 5 kuruşa satmışsın yabancılara. Para nerede o da belli değil. Bir şeyi sattıysanız parayı bir yeri koydunuz, bu paralar nerede? Nerede o para? Bu patronlar bu paraları nerelere koydu? Bu paraları nereye götürdüler?” ifadelerini kullandı.Kaynak: Ajanslar/ Yeniçağ

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.