Kayıp Aranıyor (Searching) Filminin Konusu ve İncelemesi

  • 19 Ocak 2019
  • 905 kez görüntülendi.
Kayıp Aranıyor (Searching) Filminin Konusu ve İncelemesi

Tür: Gerilim, Korku, Gizem

İMDB:  7,7

Yıl: 2018

Yönetmen: Aneesh Chaganty

Oyuncular: John Cho, Debra Lynn Messing, Michelle La

Gizem dolu bir hikâye izlemeye ne dersiniz? Film Önerileri listemizin yeni üyesi Kayıp Aranıyor (Searching) filmi tam olarak böyle bir film. Tahmin edilemeyen olaylar ve sır gibi saklanan gerçekler sizleri izledikçe farklı yorumlar yapmaya itecek. Her defasında değişen olay örgüsü heyecanınızı ikiye katlayacak. Gerçekten bir dakikası bile boş geçmemiş bu filmin. Sürükleyici konusu, farklı çekim tekniği filmi oldukça başarılı bir hale getirmiş. Bildiğiniz çekim tekniklerinden oldukça farklı bu teknik sayesinde daha önce hiç izlemediğiniz bir şey izliyormuş gibi hissediyorsunuz. Kesinlikle filmin her bakımdan oldukça iyi donatılmış olduğunu göreceksiniz.

Kayıp Aranıyor (Searching) filminde mantık hatası olmaması kurguyu kuvvetlendirmiş ve ortaya tam anlamıyla soluksuz izlenebilir bir film çıkmış. Teknoloji ve sosyal medyanın olayları aydınlatmada ki gücü fikir olarak sunulmuş. Geç kalmadan izlenmesi gereken bir film olduğunu söylemeliyim.

[ilgiliicerik icerik_id=”1364″]

Kayıp Aranıyor (Searching) filminin konusu ise biraz enteresan, David Kim, 16 yaşında bir kız çocuğuna sahip bir babadır. Kansere yenilip yaşamını yitiren anneden sonra baba-kız yaşamaya başlarlar. Günün birinde Marrot Kim hiçbir ipucu bırakmadan ortadan kaybolur. Aradan geçen zamanda kızından haber alamayan ve gittikçe endişelenen baba polise haber verir ve olaya bir dedektif atanır işte buradan sonrası oldukça karmaşık ve gizemli bir olay haline dönüşür. Acılı baba kızı için aklına gelen her türlü yolu deneyecek ve olayı kendi imkanlarıyla çözemeye çalışacaktır. Bu sırada akla gelmeyecek binlerce yola başvuracaktır.

Polisiye, dram, gizem, korku, gerilim gibi türleri bir arada bulabileceğiniz ve su gibi akıp gidecek bir film olduğundan emin olabilirsiniz. Nasıl bittiğini anlayamayacak ve gözünüzü ayırmadan izleyeceksiniz. Mutlaka bu yapıma bir bakın derim zaten devamı gelecektir. İyi seyirler.

Fragman:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ