Film Önerileri: Bird Box (Kuş Kafesi)

Netflix’in en popüler filmlerinden biri haline gelen Bird Box’un konusu, fragmanı, IMDB puanı ve diğer tüm ayrıntıları yazımızda.

  • 02 Ocak 2019
  • 963 kez görüntülendi.
Film Önerileri: Bird Box (Kuş Kafesi)

Tür: KorkuGerilim

İMDB: 6,8

Yıl: 2018

Yönetmen: Susanne Bier

Oyuncular: Sandra Bullock, Trevante Rhodes, Sarah Paulson 

Bird Box (Kafes), ‘’Bakarsan, ölürsün’’ sloganına sahip olması beklenen, kesinlikle soluksuz izlenecek bir film. Her saniyesi gerginlik ve şimdi ne olacak hissi veriyor izleyenlerine. Enfes ve gerçekçi oyunculuklar, anlayabilenler için sunduğu mesajlar, bastırılmış sevginin açığa çıktığı duygusal anlar ve daha cabası…

[ilgiliicerik icerik_id=”1327″]

Netflix harika bir yapımla izleyici karşısına çıktı. Filmin başarısını izlenme oranlarından anlayabiliyoruz. Netflix Bird Box filmini en popüler filmi olarak ilan etti. Gerçeklik ile mistik duyguların çok iyi şekilde harmanlanması izleyicinin ‘olabilir’ yönünden bakmasına neden olduğu için popüler olması kaçınılmaz oluyor. Kitap okuma alışkanlığı nasıl kazandırılır?

Bird Box Afiş

Film, adı gibi kafese sıkışmış insanların hikayesinden bahsediyor. Biyolojik silah zannedilen mistik şey ona bakan herkesi etkisi altına alıyor ve insanların intihar etmesine neden olarak onları yok ediyor. Herkesin birer birer yok olduğu dünyada bir kadın iki çocuğu himayesine alarak yaşamak için zorlu yollardan geçiyor. Sevdiklerinin gözlerinin önünde kendini öldürmesinin acısı nasıl anlatılabilir ki? Film bütün hissi size verip, o anları yaşamanızı sağlıyor. Masum çocuklar, kötünün ve iyinin çatışması, çaresizlik, aşk… Bird Box filmini izlerken yaşayacağınız duygu karmaşısına inanamayacaksınız. Zaman zaman gözlerinizi kapatacak kadar korkacak, bazen de tebessümlerinizi gizleyemeyeceksiniz.

Canınız sıkılıyor ve zamanınız varsa, kesinlikle vakit kaybetmeden Netflix tarafından sunulan bu efsane filmi açın, izleyin. Başarılı filmler size her zaman bir şeyler katacaktır. Cesaretin gücünü görün ve sizde cesaretlenin. Sevginin gücünü görün ve sizde sevin.  Kısacası Bird Box filminin size her açıdan bakmayı gösterecek bir film olduğunu keşfedin.

Fragman:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ