Film Önerileri: Bir Yıldız Doğuyor

  • 02 Şubat 2019
  • 315 kez görüntülendi.
Film Önerileri: Bir Yıldız Doğuyor

IMDB puanı en yüksek filmler listesinde (IMDB Top 100) önemli bir konuma sahip Bir Yıldız Doğuyor filmini film önerileri listemiz içine koymasak olmazdı. 2018 yılında gösterime giren film Romantik Film sevenlerin beğenerek izleyeceği bir yapım olmuş.

[vurgu color=”#dd3333″]Tür:[/vurgu] Dram, Romantik, Müzik

[vurgu color=”#ffc700″]İMDB:[/vurgu] 8,0

[vurgu color=”#000cff”]Yıl:[/vurgu] 2018

[vurgu color=”#8224e3″]Oyuncular:[/vurgu]  Lady Gaga, Bradley Cooper, Sam Elliott devamı…

[vurgu color=”#12ba00″]Yönetmen:[/vurgu] Bradley Cooper

[affiliate_news id=”1083″]

Ünlü olma hikâyeleri geçmişte ve günümüz de oldukça yaygın olarak dizi-film konusu olarak kullanıldı. Kulağa basit gibi gelen fakat içinde oldukça sancılı, duygusal, yıpratıcı hikâyeler barındıran bu tarz filmler, diziler her dönem film onerileri bir yildiz doguyor afisinsanların ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Her ne kadar alışagelmiş bir konu olsa da herkesin bu yolda yaşadığı olayların farklılığı elbette ki konu zenginliğini arttırıyor. Bu klasik konunun başarılı bir şekilde ele alındığı harika bir yapım 2018 yılında karşımıza izlemesi oldukça zevk verecek şekilde çıktı: Bir Yıldız Doğuyor. İzleyicilerin beğenilerini kazanan filmin ödüllere doymayacağı aşikar görünüyor.

Kariyerinin düşüşünde olan bir yıldız Jackson Maine, fazlasıyla yetenekli fakat henüz keşfedilmemiş Ally ile tanışır ve aralarında tutkulu bir aşk başlar. Onun yeteneğini fark eden Maine, sahnelerinde ona yer vererek onun adeta parlamasını sağlar. Bu parlamanın kendisine vereceği zararı ön göremeyen Maine git gide iç hesaplaşmalarıyla başa çıkamaz hale gelir. Maine ve Ally arasında ki ilişki de bu nedenden dolayı zarar görür ve ortaya inanılmaz duygusal bir hikaye çıkar. Bir Yıldız Doğuyor filmi şimdiye kadar ki meşhur olma hikâyelerinin en ilgi çekici olanlarının arasına girmiş durumda.

Filmin başarısında Lady Gaga etkisini de es geçmemek gerekir. Değişik tarzı, olay kıyafetleriyle her zaman gündeme gelen Lady Gaga, filmde oldukça sıradan halleriyle dikkat çekiyor. Oyunculukların kalitesinin ön plana çıktığı film, izlemek için film arayanlar çok iyi bir seçenek olacaktır.

[vurgu color=”#0a0000″]Fragman:[/vurgu]

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ