bunuizledinmi.com

[ad_1] Film analizleri Kıdemli kıyamet yönetmeni Roland Emmerich’in zayıf bir olay örgüsü ve az gelişmiş karakterlere sahip olmasına rağmen yarattığı akılsız, düşüncesiz bir kaçış olan 2012 filmi, dünyayı küçük parçalara ayırmayı seven veya insanları parçalara ayırmayı seven herkes için umutsuzca onun önemsizliğini arayan herkes için mükemmel bir heyecan. hayat.

Çok fazla görsel şekere, birçok makul önermeye ve tüm filmi sonuna kadar devam ettiren birçok şeye sahip. Bununla birlikte, optimum şekilde yürütülmedi ve yıkımın boyutu daha önce gördüğümüz her şeyden çok daha büyük ve korkunç olsa da, filmin güçlü bir hikaye sunma konusundaki yetersizliğini telafi etmiyor.

Ancak film yukarıda belirtilen nedenlerle birçok olumsuz eleştiri almıştır ve bu yazı filmi daha fazla övmeyecektir. 2012 filmi, tutarsızlıklar bir yana, yıkım tarihi, 21 Aralık 2012, gelir. hakkındaki tüm genel teorileri bir araya getirir. 2012sadece insanlığı değil, aynı zamanda erdemlerini ve uzun tarihini kurtarmak için olası sonuçları ve çözümleri sunar. İşte 2012 filminde gerçek hayatta da olabileceklerin bir listesi Kıyamet 2012:

2012 film analizleri

1) Filmin küresel yıkımı “Dünya’nın Kabuk Kayması Teorisi“ve film, nötrinoların Dünya’nın çekirdeğinde patladığını ve kabukların hızla hareket etmesine neden olduğunu söylüyor. Nötrino patlamasının da, sözde güneşteki güneş patlamalarının zirvesinden kaynaklandığı söyleniyor.

En ilginç film analizleri nelerdir? Film analizleri ne kadar gerçekçi?

2) 2010 yılında, uluslararası devlet ve hükümet başkanları, insanlığın güvenliğini sağlamak için tasarlanmış devasa, gizli bir projeye giriştiler. hayatta kalmak400.000 kişiyi barındıracak fütüristik gemiler inşa ederek. Proje için ek finansman, özel sektöre kişi başına 1 milyar € karşılığında bilet satışı yoluyla artırılacak ve bu da insanların çoğunluğunun şansını etkili bir şekilde ortadan kaldıracak. hayatta kalmak.

3) 2011 yılına kadar, insanlık tarihini de kurtarmak için Mona Lisa gibi terör saldırılarından korunma kisvesi altında insanlığın değerli hazinelerini gizlice taşımaya başlayacaklar.

4) Mezoamerikan uzun sayım takvimi, ya da Maya Takvimi, filmde bahsedilmektedir.

5) deprem Kabuk değişimlerinin bir sonucu olarak dünya çapında artan oranlar ortalığı kasıp kavuruyor. Devasa binalar yıkılıyor, köprüler ikiye bölünüyor, büyük şehirler adeta paramparça oluyor.

6) ABD’de bir yanardağ olan Yellowstone Caldera patlar ve büyük kütleler gönderir. Magmatik taşlar meteorlar ve asteroitler gibi havada patlayabilir.

7) A. mega tsunami Washington, DC de dahil olmak üzere birçok büyük şehri yok eder, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nı öldürür.

8) Gemiler, neyse ki içeri girenleri kurtarıyor. Su seviyesi geri döner, yeni bir hayat başlar ve yeni bir medeniyet ve dünya düzeni ortaya çıkar.

2012 filminin harika sinematografisine rakip olan harika hikaye materyalini ortaya çıkarmak için etkisizliğinin ötesine baktığınızda, yaratıcılar aslında bir tür olarak yapmamız gerekenden çok uzak olmayan bir gelecek yarattılar, sadece hayatta kalabilmemiz için Bu tür yıkıcı olaylar, özellikle de mega-tsunami meydana gelirse, gemiler çok hoş karşılanan seçeneklerdir.

Ancak, içeri giren sadece bunlar değil 21 Aralık 2012 – radyasyonu hesaba katmalıyız, asteroitler, veya benzeri şeyler de tahmin ediliyor, bu yüzden sayamayız gemi hepimizi kurtarmak için

2012 filmi en genel anlamıyla bilinçaltımıza kasvetli anlarda bile hazırlıklı ve uyanık olmamız için bir mesajdır. Biz insanız ve gelecek için umut etme, onun için savaşma armağanına sahibiz. 2012 filmi gerçekten ne zaman ve ne zaman ekranlardan çıkıp hayatımıza girse, hazırlıklı olacağız, fatih olacağız, her zaman yapıyoruz.

[ad_2]

Borsa ile ilgili sitemize davetlisiniz.

[ad_1] Film analizleri Kıdemli kıyamet yönetmeni Roland Emmerich’in zayıf bir olay örgüsü ve az gelişmiş karakterlere sahip olmasına rağmen yarattığı akılsız, düşüncesiz bir kaçış olan 2012 filmi, dünyayı küçük parçalara ayırmayı seven veya insanları parçalara ayırmayı seven herkes için umutsuzca onun önemsizliğini arayan herkes için mükemmel bir heyecan. hayat. Çok fazla görsel şekere, birçok makul […]

En ilginç film analizleri nelerdir? Film analizleri ne kadar gerçekçi?

69 views

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı ankara spa, ankara masaj merkezi istanbul hurdacı, kadıköy hurdacı, bostancı hurdacı ankara diş tedavisi günübirlik turlar